FIN 5 joku videoinnut ???

Moraalia kehiin.

Nuoria ja lapsia.naisia vst. pesutiloissa : kertoo media. ja poliisivoimat takavarikoinneet videot. ja pollarimiehet kahtelevat niitä kuvia tuntikausia ?? eikös olis paljon enemmän moraalia? jos joku naislääkäri tarkastas materiaalin . ja antas lausunnon. ja filmit heti hävitykseen hänen valvonnassa. kyse on kai ilm. alastomista henkilöistä. HEI: suomi ei ole eikä saa olla olla POLIIISIVALTIO.

3

390

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Munat pois ja ?

      Törkeätä touhua. onkos tämä tunnustanu n 40 v mieshenkilö PEDOFIILI.poliisi.opettaja.pappi.ekonomi vai minkä ammatin edustaja. kirkon pääoven eteen jalkapuuhun ja kuvat lehteen ukosta. kuka taas suojelee rikollista.

    • naissuunnistaja

      Taitaa olla ko.herran suunnistukset olla suunnistettu loppuiäksi,. Sen verran suurta halveksuntaa herättää moiset puuhat suunnistuskansassa .Eiköhän se nimikin sieltä pian jotain kautta ilmi tule.

    • Herkyyl Puaroo

      Hyvinkääläismies iältään nelikymppinen ja teko on tapahtunut 12.7 eli tarvitaanko hirveesti älynystyröitä raapia, että FIN5 tuloslistalta joka on sortattu seuroittain voisi päätellä kuka on kyseessä ??? Vinkki: tuskin osallistui rastiviikon tekopäivää myöhempiin osakilpailuihin ;)

      Mutta muistakaa, että ihminenhän on syytön kunnes syylliseksi tuomitaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      202
      2112
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      159
      1429
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1061
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      917
    5. 58
      898
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      72
      831
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      47
      823
    8. 93
      777
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      697
    10. Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!

      Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta
      Pyhäjärvi
      108
      684
    Aihe