Miksi lähes aina pitäis olla tummaverinen mies? Ymmärtäishän sen, jos naiset ois itsekin, mutta kun eivät ole ja silti pitäisi saada sellainen mies.
Miksi tummaverinen?
18+14
10382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Siksi, että miehet yrittää aina hoteimpia naisia, vaikka mies olis ite mitä.
Minkä sitä voi mieltymyksille? samalla kun joku mies haluaa vaalean ja joku toinen taas punapään..
Usein vastakohdat kiehtoo eli blondi nainen haluaa tumman miehen.
Aivan. Ja hoikka ja timmi haluaa läskin jne. Tupakoimaton haluaa tupakoivan. Kyllä. Ihan asiaa kerrot.
Eih! Vaan läski haluaa hoikan ja timmin. Alkoholisti kelpuuttaa raittiin ja hoivaviettisen. Köyhällekin kelpaa joskus rikas.
Mutta takaisin asiaan. Usein tummat ja vaaleat näkevät toisissaan eniten sitä jotain.
Entäs, jos tummaveriset herrat preferoivat vaaleaverikköjä?
Sittenkö heistä on lupa pitää?
Mitä sun pitäisi saada, miksi?
mutta minuun ei niin hirveästi nappaa piki- ja nappisilmät. Riippuu tietysti yksilöstä. Ehkä alitajuisesti valkoinen ei pysty peittelemään tunteitaan esimerkiksi punastumista tai iiriksen liikkeitä.
hupaisaa että lopulta kaikista vanhoista tulee "harmaita." Valkoiset hiukset on pohjoisessa lapsilla ja ehkä se on huvittavaa ulkomaalaisen mielestä, vanhat hiukset syntyessään.
Tyhmä haluaa fiksun.
Lihava haluaa laihan.
Sairas haluaa terveen.
Tupakoiva haluaa tupakoimattoman.
Väritön haluaa värillisen.
Värillinen voi haluta yhtä paljon, tai vieläkin enemmän, vaaleaa.
Muissa tapauksissa epäilen.