Olipas tylsää. Mies ei ollut lainkaan seksuaalisesti haluttava. Ei ollut kavereita. Päivät möllötti netissä ja pleikkarin äärellä. Mistään ei osannut keskustella. Ei mielipiteitä, täysi vätys. Kaikki oli aina "ihan samaa". Ei ehdotellut ikinä mitään jännää tekemistä. Masentunut, mieli sulkeutunut. Katseli maailmaa katkerien lasien läpi, eikä nähnyt miten hieno paikka tämä maailma on elää. Ei innostunut mistään. Arka ja estynyt. Kamala pillunnuolija, ei ikinä ottanut minua rajusti kuin tosimies.
Seurustelin AT-miehen kanssa
12
236
Vastaukset
- "nainen"
Villi veikkaus: aloittaja ei ole nainen, vaan MIES (huom. käyttää termiä pillunnuolija, jota naiset eivät kyllä ikinä käyttäisi).
Jep jep...
Provo mikä provo. - shamans_blues
Vaadimme parempia provoja!
- ...........
Ette saa. Hähää!
- en koskisi
Jokatapauksessa kuvaili loistavasti AT-miehen.
- badington88
provo taitaa olla tai sit tosi luuseri naisen näppikseltä...
- minä1235
hmm..itse taidan seurustella tällähetkellä at-miehen kanssa.Kaikki nuo kohdat pitää paikkansa paitsi vätys ja kamala pillunnuolija.
Tämä at-mies on loistava sängyssä kaikella tapaa,saa minut tulemaan pariinkin otteeseen yhden aktin aikana.
Emme ole tainneet muuta sitten tehdäkkään kun sänkyhommia,hänkään ei juuri ehdota mitään,on katkeroitunut ja mollaa itseään jatkuvasti.Istuu koneella ja valittaa kun ei ole kavereita,rypee siinä olotilassaan.
Kumma kyllä,kaikesta tästä huonosta huolimatta haluan häntä..mutta en tiedä kauanko tätä kestää.
Tuntuu todella raskaalta elää tällaisen ihmisen kanssa,mutta kun toisesta pitää niin kovin niin ei tohtisi päästää irtikään.- 1+2
Merkillistä. Eikö pimpero parantanatkoon miestä välittömästi? Ehkä äly onkin väärässä, pimperon maagisesti parantavasta vaikutuksesta.
- minä1235
1+2 kirjoitti:
Merkillistä. Eikö pimpero parantanatkoon miestä välittömästi? Ehkä äly onkin väärässä, pimperon maagisesti parantavasta vaikutuksesta.
Hehheh!
Lähinnä tarkoitin että seksi onkin ainoa OIKEASTI hyvä asia suhteessamme...
- ..............
Tämähän on mahtavaa!
- nöösi_poika
PROVO!
Et ole tosissasi. Nimittäin: Jos mies olisi ollut kuvatun kaltainen, ette taatusti olisi koskaan alkaneet seurustella! Vai alatko seurustella miehen kanssa, joka: "ei ollut lainkaan seksuaalisesti haluttava. Ei ollut kavereita. Päivät möllötti netissä ja pleikkarin äärellä. Mistään ei osannut keskustella. Ei mielipiteitä, täysi vätys. Kaikki oli aina "ihan samaa""
Niin, ette koskaan seurustelleet. Aloitus on provo.- whattafuck
No röllihän tuo on, mutta eihän sitä aina tiedä millainen ihminen on todellisuudessa, ennen kuin on hieman aikaa mennyt. Monikin feikkaa silloin kun etsitään aktiivisesti seuraa, eli eivät ole omia itsejään.
- jotkut ei saa ikinä
Surkea huijausviesti, sillä mies joka pääsee nuolemaan muijan pimppua ei todellakaan voi olla mikään ATM :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26717307Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235557- 1162605
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar162106Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361782Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111021- 59962
Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45914Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32913