oma pituus vituttaa niin paljon että huamaako kukaan yleensä kahden sentin eroa jos huijaa varttansa pari senttiä? Olen 170cm pitkä mutta ilmoitan aina pituudekseni 172cm jotta olisin yli tuon maagisen alarajan..huamaako kahta senttiä eli erotatteko 170cm ja 172cm miestä toisistanne ?
vois koijata pituutta
tappimies,
8215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ei pari senttiä päätä huimaavaa eroa tee eikä haittaa vaikka on lyhyt jos muuten on palikat pään sisällä kohdallaan.
Ei parin sentin nyt ole väliä. Joskus kyllä olen mennyt treffeille miehen kanssa joka on sanonut olevansa 178 cm ja kun minä olen 172 ja mies on silti minua lyhyempi niin silloin huomaa että joku ei täsmää. Mieskin sanoi, että sullahan on korkeet korot, oot mua pitempi. Näytin sitten että ihan läskipohjilla mennään, yhtä matalat kuin miehellä.
Laita naisten korkkarit n 10 cm korot.
ihan samaa tappia 172 kuin 170 olit kummanverran tahansa niin lyhyt oot ja sillä sipuli mutta mitä sitte jos on lyhyt? hyväksy pituutesi kukaan ei voi omalle pituudellensa mitään joten on aivansaatanan säälittävää mollata jonku pituuden perusteella.painoon voi vaikuttaa se on eri asia
Kyllä sen huomaa, muttei se lopulta välttämättä merkitse mitään, jos muuten on hyvä paketti.
Ei kai nyt tollasia kahen sentin heittoja kukaan huomaa. Ihmisen pituus vaihtelee muutenkin vuorokaudenajan mukaan jonkun sentin marginaalilla.
Jos ihan tosissasi tuollaista kysyt niin ei se pituus ole ongelmasi.
Ongelma on ihan muualla.
Hitlerilläkin oli korokepohjaiset kengät, jotta hän sai pituutta lisää. Hanki samanlaiset!