Mitä tämä meinaa?
Älyn haamu hävinnyt?
--
12113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Se on löytänyt tyttöystävän.
Nyt se on varmaan Parisuhde-palstalla :)
Toivottavasti on saanut ip-bannin tai päässyt poliisin juttusille norjan massamurhaajan ihannoinnista.
Että se kirjoittaa tyhmiä ajatuksiaan toisella nikillä?
Kyllä poliisin on syytä tarkistaa tuon häiriintyneen mielen tuotokset tällä palstalla.
Veikkaan, että älynhaamu on ottanut itseään niskasta kiinni, poistunut palstalta ja alkanut laittamaan elämäänsä kuntoon.
Oot Todellinen Optimisti!
Toivottavasti noin käviskin...
"Veikkaan, että älynhaamu on ottanut itseään niskasta kiinni, poistunut palstalta ja alkanut laittamaan elämäänsä kuntoon."
*reps*huhhuh,meinasin just kuolla nauruun.Jos Älyn haamu laittaa elämän kuntoon niin musta tulee seuraava Suomen presidentti.
Ensin hävisi Essi ja nyt Älyn haamu. Sattumaako vai olisivatko he peräti löytäneet toisensa rakkaudessa?
Hyvin on todennäköistä. Pientä vispilän kauppaa oli jo pitkään havaittavissa. Ettei vaan Essikin asuisi Munkassa tätä nykyä.
Taitaa Äly istua parhaillaan Essin pyöräntarakalla.
Tai Essi istuu Älyn tangolla ;) vink, vink, jos tiedät mitä tarkoitan, "tangolla" - no tarkoitan tietenkin penistä!!!!
Palstan taso on noussut huomattavasti tänään.