Milloin ryppyvoiteet käyttöön?

milloin kannattaa ottaa ryppyvoiteet seerumit tms.. Anti age tuotteet käyttöön?
Olen 25 ja mietin koska kannattaa aloittaa edes jonkun tuotteen käyttö mikä ns anti agea..
7251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tehoaako ne mukamas..? ;-s en ole vielä 25v. enkä tiedä alanko käyttämään anti age sarjoja vielä tulevaisuudessa, luulen kyllä että ne on vähän humpuukia, mutta en sit tiedä ???

Äänestä

En ottais sinuna vielä vaan noin 30-vuotiaana. Ei oo tarvetta ja usein ne on liian vahvojakin nuorelle iholle.

Mutta voit jo nyt satsata terveellisiin elämäntapoihin, jos haluat näyttää tulevaisuudessa ikäistäsi nuoremmalta.

Äänestä
  • Samaa mieltä humpuukia ovat kaikki ihmevoiteet.elintavat pidät terveellisenä ja ostat apoteekista jotain ihollesi sopivaa puhdistusainetta ja perusvoidetta.EIKÄ SE TUOTTEEN HINTA KERRO MITÄÄN TUOTTEEN LAADUSTA!!!.Monet kalliimmat voiteet ovat olleet täyttä paskaa iholleni!!

    Äänestä

Moikka, jos haluutte kokeille 8mun mielestä) laatukosmetiikka, niin kattokaa toi linkki. Saa hyvällä alennusprosentilla, jos haluaa väsymyksen merkkejä ja juonteita hävittämän voiteen. Itse en ole vielä kokeillut tuotetta, mutta luulen että taidan.. kai toi skin doctors on hyvä merkki kun sitä myydään vaan stokkalla ja sokos emotionissa.. http://www.waucher.fi/tuotteet/koko-suomi/ostostaivas-skin-doctors-lahjapakkaus#l

Äänestä
  • Ulkomailta tilaamalla saa Skin Doctorsia myös halvemmalla, kuin Suomesta. Mielestäni Suomessa on laatukosmetiikalla ihan riistohinnat. Yleensä jotakin 20€ kalliimpaa kuin muualla Euroopassa.

    Äänestä

Ostin ekan kunnollisen a-vitamiinivoiteen kun täytin 30, sitä ennen käytin lähinnä noita apteekin Bellavitoja ja huolehdin UV-suojautumisesta.

Äänestä
  • Bellavita on kyllä varmaan kaikkien aikojen kestosuosikki, esim oma 70v äitini näyttää varmaankin kaksikymmentä vuotta nuoremmalta kiitos Bellavitan. Hän vei poikani hammaslääkäriin, ja hammaslääkäri sanoi sitten että meneppäs nyt äidin syliin niin katsotaan... äidiltäni loksahti leuka auki että minä olen kyllä 70 vuotias isoäiti...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lallli kirjoitti:

milloin kannattaa ottaa ryppyvoiteet seerumit tms.. Anti age tuotteet käyttöön?
Olen 25 ja mietin koska kannattaa aloittaa edes jonkun tuotteen käyttö mikä ns anti agea..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu