Olemme menossa mieheni kanssa hienoihin iltapukujuhliin, ja mieheni haluaa vakavissaan pukeutua makuupussiin.. Mieheni makuupussi on tosin tyylikäs, makupussi on musta ja siinä on kultaista glitteriä. Mieheni kulkee kotonakin pelkässä makuupussissa..
Vastaukset 4
- makuupussiongelma
Mieheni on muuten työtön sossupummi joka elää sohvallamme kitaten kaljaa ja katsoen tv:tä. Minä elätän perheen.
- Momme
Muumilakana olisi tosi hot!!
- MuuuuMI
Olen nähnyt makuupussiin pukeutuneen miehen!
- lksdfjjfgerigjeiorgj
no ei varmasti voi makuupussi olla mikään juhla-asuste! Jossain naamiaisissa korkeintaan. Sama olisi mennä vaikka alushoususillaan sinne juhlaan kuin makuupussissa, herättäsi varmasti yhtä paljon pahennusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791110
- 1111100
- 77571
- 47493
- 16460
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8456Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 43428
- 41412
- 15406