Miksi nuoret miehet notkuvat netissä?
Luulisi hahmotelmankin, toteuttavan libidoaan ulkona kodistaan.
Luulisi hahmotelmankin, toteuttavan libidoaan ulkona kodistaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mitäpä tuntemattomien libidot siulle kuuluu
löyhässä nuorassa?
Punovat lisää löyhää kirjoituksillaan kun alkaa kiristämään.
Mutta mitä varmuutta on että nuorten miesten libido toteutuu ulkona kodista toisin kuin nuorten naisten?
Sitähän minäkin.
Vonkasin koko päivän sossun Lissua lähteen munkaa baariin, mut ei se heltyny ... ajatteli varmaan, että mä juon koko ensiviikon sossun budjetin kerralla .. paska mikä paska.
No mitä sitten ... suomi24:n kirjotteleen tietenkin
No... Minä nyt vaan haluan vongata pillua täällä. Ei kyllä paljoa ole onnistanut, mutta copy/paste latteuksia laitan joka ainoaan alle 60v naisen s24 profiiliin... mitä siis olen tehnyt jo 2 vuotta, niin kyl joku päivä tärppää.
"Sulla on tosi kauniit silmät"
On tämän hetkinen copy/paste avaukseni kaikessa yksinkertaisuudessaan. Joo onhanse vähän hassua, kun heittää saman replan, vaikka kuvana ois pelkkä perse, mut ei sitä ehdi kattomaan mitä kuvana on, kun pitää olla tehokas näissä hommissa.
Hyvää yötä.