ihmisten ilmoilla pukukopeissa keskellä kirkasta päivää! Kuka muka haluaisi katsella jonkun miehen pitkälle ulottuvia jalkateriä! Nehän tulevat ulos pukukopista ja joku voi vielä kompastua niihin!
Suututtavaa, kun ei ymmärretä pysyä kotona.
Suututtavaa, kun ei ymmärretä pysyä kotona.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Korostan, että kysymys on vieraitten miesten koivista. Ei ole mukavaa unenpöpperössä ja kaikessa viattomuudessa olla kaikessa rauhassa viikonloppuostoksilla ja törmätä näkyyn miehen_isot_koivet!
Jättäkää mut rauhaan koipinenne!
Oikein typerältä näyttää, jos miehellä on pullea mahat ja tikkujalat! Näitä tikkujalkoja sitten kannatellaan niitten pitkien ja leveitten räpylöitten avulla.
Joillain miehillä on pitkä ukkovarvas, joka pilkistää esiin kuin käärmeen pää. Valmiina iskemään! Ei mitään kunnioitusta ihmisiä kohtaan!
En tiedä, enkä ole julkisilla paikoilla moiseen kiinnittänyt huomiota. Mutta kiehtovaa on se, kuinka eräs C. Bukowski nautti isojen karvaisten jalkojensa itselleen tuomasta mielihyvästä, kun hän esileikin omaisesti ne toi esiin elikkä paljasti... aina käydessään mieluisen naisen kanssa levolle... Ja melkoinen kiihoke ne taisivat naisille ollakin : )
Tämä anekdootintapainen tuli aloituksestasi ensimmäisenä mieleen.