keskustelupalsta,

tää on omistettu kaikille meille, tasapuolisesti ja puolitasaisesti;

http://youtu.be/zvTmLRw_-oU

murri ja tonttu
860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

HÄIVY!

Äänestä

hee,
RadioMillenium -huumori rules!!!

Äänestä

Jaa että avautumismahku? Oukei. Olin baarissa mutta häipsäsin koska ainoa nykyisen sinkkuajan säätö osui samaan paikkaan ja oli sitä mieltä että ainakin hienosäädön varaa olis vielä. Mutku en oo ees insinööri.

Äänestä

Tää kuvasti taiteellisesti tämän palstan tasoa....taiteen keinoin voi ilmaista sarkastisesti ja hienotunteisesti.

Äänestä

Itseppä olet tasosi luonut.

Äänestä

käytäntönä on, että yleisönosastoon tulee kirjoittaa omalla nimellä eikä nimimerkillä.
Sama systeemi myös tänne.

Äänestä

Juurikin näin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikku-Murri kirjoitti:

tää on omistettu kaikille meille, tasapuolisesti ja puolitasaisesti;

http://youtu.be/zvTmLRw_-oU

murri ja tonttu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu