EI homojen laji!!!!!!!!!!!!!!!!!

pelaaja (tyttö, ei homo)

Tällä palstalla on ollu niin paljon puhetta siitä, että salibandy ois homojen laji, että kyllä ihmetyttää miten ihmiset jaksaa jauhaa samanlaista paskaa samasta asiasta päivästä toiseen!! Onko miehillä jotenkin niin huono itsetunto, että pitää ottaa joku yks laji ja alkaa haukkuu sitä homojen lajiks? Ei oo kovin omaperästä! Eihän naisetkaan (onneks) käy haukkuu esim. kaikkia koripallon harrastajia lesboiks?? Vai? Salibandy on vaan yks laji muiden joukossa, enkä mä väitä, ettei salibandya harrastais yhtään homoo, on niitäkin, mutta mitäs sitten? Antaa olla!! Samalla tavalla homoja on muissakin urheilulajeissa! Just tollasten ääliöitten miesten tapasta käydä haukkuu jotain lajii homojen lajiks vaan kohottaakseen hieman omaa itsetuntoa!!

7

3216

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LittleSpot(tyttö mutta homo...

      Jo on lapsellisia nää teidän jutut! Pelaaja on aivan oikeessa! Ja sinulle pah: selitätkö mullekkin miten tyttö voi olla HOMO? Ja kaiken lisäks mitä pahaa siinä on jos on homo? Ite ajattelen siltä kannalta että mikä olento tahansa voi rakastua keneen tahansa kunhan se on samaa lajia, ja se on niiden oma valinta. jos sattuu pitämään samasta sukupuolesta tai vaikka molemmista niin ei se tee ihmisestä erilaista! Ja mua ällöttää tää tällänen rasismi! Etteks te oo saanu minkäänlaista kasvatusta!?!?!!!

      • pelaaja

        Nii, mitä vikaa homoissa ees on?? Eihän se oo niitten vika, ei sille maha mitään! Miettikäähän nyt vähän mitä te tääl puhutte, kukaa nainen ei oo koskaan haukkunu mitään lajia homojen tai lesbojen lajiks tai jotain ihmistä homoks tai lesboks. Miksköhän? Koska useimmilla naisilla on sen verran tyyliä, että ne ei alennu sille tasolle. Toisin kun itsetuntoaan kohottavat miehet, joilla mahdollisesti menee juuri sillä hetkellä huonosti naisrintamalla...? MIES JOKA HAUKKUU TOISTA MIESTÄ HOMOKS TAI VARSINKIN YHTÄ KOKONAISTA LAJIA (jolla esim. suomessakin on kymmeniä tuhansia harrastajia) HOMOJEN LAJIKS ON SÄÄLITTÄVÄ JA ÄLLÖTTÄVÄ!!!! HYI ...TU!! Varmasti moni muu nainenkin ajattelee samalla tavalla, joten kannattaa heittää tuo asenne pois ihan vaikka niitten naistenkin takia!


    • bodari

      "Eihän naisetkaan (onneks) käy haukkuu esim. kaikkia koripallon harrastajia lesboiks??" Ei kai niitä,mutta kaikki fudis-ja lätkäpelaaja ämmät on lesboja. Ja sählynpelaajat homoja. Tuu tänne niin mä parannan sut mun isolla kyrvällä.

      • pelaaja #59

        on yks häirikkö täl palstal joka esiintyy monella nimellä häiriköiny jo n.1 vuoden ei taida kyseisellä henkilöllä olla muuta elämää ku tietokone ja salibandy palstat! taitaa ite olla homo ku ei näytä olevan mitkään muut asiat mielessä. HAHAHAHAHA naurattaa noi sun säälittävät homo kommentit painu pelle vittuun täält palstalt ja anna lajista kiinnostuneiden puhua asiaa täällä!


    • Anonyymi

      homojen laji

    • Anonyymi

      Kynäniska teinit trollaa, kannata välittää pa..kan vertaa. Jos kuitenkin jurppii niin ilmoita viestit ylläpidolle.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      87
      5926
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3537
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      160
      2069
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      229
      1991
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1751
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      284
      1503
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1031
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1021
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1000
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      937
    Aihe