Olin jo luopunut toivosta miesten suhteen. Suomalaiset miehet ovat sikoja, eivät osaa pukeutua, pettävät ja juopottelevat. Ne jotka eivät näitä tee, ovat surkeita nössöjä ja mikkihiiriä.
Kuukausi sitten tapasin kuitenkin Enriquen. Hän on Equadorista ja aivan ihana mies. Munan pituus 20 senttiä. Sivistynyt ja komea. Ystävättäreni pitävät hänestä. Enää en ole yksinäinen. Olen lopettanut terapeutilla käynninkin, ja koirani syöpä katosi kuin taikaiskusta. Hyvästi sinkkupäivät!
Kuukausi sitten tapasin kuitenkin Enriquen. Hän on Equadorista ja aivan ihana mies. Munan pituus 20 senttiä. Sivistynyt ja komea. Ystävättäreni pitävät hänestä. Enää en ole yksinäinen. Olen lopettanut terapeutilla käynninkin, ja koirani syöpä katosi kuin taikaiskusta. Hyvästi sinkkupäivät!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Menikö herne nenuun tuosta 50 ei seiso keskustelusta vai tämän vastikkeesta kun epäiltiin että rahalla olisi jotain tekemistä asian kanssa. Joka tapauksessa tyhmä ja mielikuvitukseton provo. Mutta tämän tason miehiltä tuskin parempaa voi odottaakaan.
Se on hyvä jos sinulle kelpaa suomalaisia siat ja mikkihiiret. Minä tahdon jotain parempaa ja sellaisen sainkin!
Yksi asia jäi epäselväksi: Oletko tehnyt sukupuolenvaihdosleikkauksen, vai oletko ottanut Jaana-nimen feminiinisten piirteittesi vuoksi? Sehän on ainakin ilmiselvää, että tuo oli miehen kirjoittama teksti.
Ehkä olet vain umpisurkea provoamaan?
Mitä vikaa Mikissä on? Mä kerron Mikki Hiirelle ja se pistää taikaviitan ylleen ja potkasee sulta munat suusta ulos.. Niikerta.
Niiiiin huono provo...
Käyttäkää ihmiset edes hiukan enempi mielikuvitusta..
Huono provo joo tämäkin, mutta näyttää aina löytyvät tarpeeksi tyhmiä joille nämä surkeimmatkin satuilut menevät läpi.
Näitä on nähty parempiakin ja kauniimpiakin satuja. Tää oli mauton ja niin katkeran oloinen että huh! Ei, ei, jos aikoo provoilla onnella, pitää olla onnellinen.
Mutta toivottavasti olet muuten onnellinen ja osaat ottaa elämästä sen irti ilolla, mitä siitä saa. Mukavia päiviä ja tehokasta viikonloppua!