moi

Ipod touch ei yhdisty verkkoon
ei ole kuin yksi yhteys ahvenranta joka on salasanalla salattu

osaako joku antaa neuvoa kuinka kuinka saan internetin pelaamaan
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Wlanilla tai Joikuspotilla.
Asetukset ja yhteys päälle.

Äänestä

Olen yritänyt asetukset wi-fi ja valitse verkko ja siellä on vain tuo ahvenranta
joka on salasanalla salattu

Äänestä
  • Anna jumalan tähden Touchille se Affenrannan salasana niin pääset verkkoon. Muuten tietenkään et pääse, jos se on ainoa mahdollinen verkko.

    Äänestä

  • old_profile_11056 kirjoitti:

    Anna jumalan tähden Touchille se Affenrannan salasana niin pääset verkkoon. Muuten tietenkään et pääse, jos se on ainoa mahdollinen verkko.

    Niipä, sitähän tuossa vähän vihjailin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ml kirjoitti:

Ipod touch ei yhdisty verkkoon
ei ole kuin yksi yhteys ahvenranta joka on salasanalla salattu

osaako joku antaa neuvoa kuinka kuinka saan internetin pelaamaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu