Nutrifast vai Nuttrilet -kumpi?

Kumpaa suosittelette? Kumpi on parempi, kumman tuotteita jaksaa syödä pitempään? Itsellä tarkoitus nutrata 14 vka lääkärin seurannassa. BMI yli 30. Olen aloittanut Nuttriletin tehostartilla, mutta nyt toivoisin saavani teiltä kommentteja, millä olette laihtuneet ja missä ajassa?

Kiitos ihan hirmuisesti!
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja voiko juoda zero cokista? Vai onko se aspartaami (vai millä lie makeutettu?) kuitenkin sellaista, että se muuntuu energiaksi nahan alla?

Äänestä
  • Ei ole kokemusta kuin Nutriletista, mutta se on toiminut itselläni tosi hyvin. Light-juomat olivat mulla ok, zerosta en tiedä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ALoittevaNutraaja kirjoitti:

Kumpaa suosittelette? Kumpi on parempi, kumman tuotteita jaksaa syödä pitempään? Itsellä tarkoitus nutrata 14 vka lääkärin seurannassa. BMI yli 30. Olen aloittanut Nuttriletin tehostartilla, mutta nyt toivoisin saavani teiltä kommentteja, millä olette laihtuneet ja missä ajassa?

Kiitos ihan hirmuisesti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu