Palstan tummat pojut

anzzy, dazu ja monte.

Oletteko koskaan ajatellut, että ollapa valkoinen?

Entä mitä te ajatteltte valkoihoisista yleisellä tasolla?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

monte ei tule tähän vastaamaan;

vihaa puskia.

Äänestä

sananlasku värillä ei väliä kunhan se on MUSTA

Äänestä
  • .

    Henry foorrttikin oli oikeesti musta vai mites senyt meni

    (kirjoittaa vasemmalla kädellä ja oikealla mässyttää jäätelötötteröä)

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


närri kirjoitti:

anzzy, dazu ja monte.

Oletteko koskaan ajatellut, että ollapa valkoinen?

Entä mitä te ajatteltte valkoihoisista yleisellä tasolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu