Vaimo ja sen vanhempi tyttö (ei oma) olivat reissussa Bulgariassa ja loman jälkeen vaimon puhelimessa on viestejä i miss you jne. Ongelmana on se että kun kysyin vaimolta viesteistä niin vastaus oli, ettei ne kuulu sinulle. Kumpi meni lomalla , vaimo vai likka, joka muuten seurustelee varusmiehen kanssa joka on hyvä tyyppi
Jännä kuvio Bulgarian reissussa
Lomahauskaa
13784
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Eikö hän jo sen sanonut,että ei ne kuulu sulle!
Vaimonhan puhelimessa ne vistit olivat, piti vain hauskaa lomalla jonkin paikallisen rattopojan kanssa. Uskokaa miehet että nainen ystävättärensä kanssa lomalla tarkoittaa hyvin hyvin monta kertaa sitä että liittokin on lomalla.
Katso vaimosi ilmettä kun kerrot hänelle että lähdet Pattayalle pikku lomalle kaverisi kanssa tai yksin. Anna numerosi jollekin joka tekstaa sulle jotain sopivaa lomasi päätyttyä ja sehän ei kuulu vaimollesi.
Bulgariassa, Turkissa, Espanjassa ja Tunisiassa on tullut laitettua merkille naisten lakumunan tarve, olis varmaan pitänyt arvata tuleva kuvio.
Toisaalta juuri Thaimaassa tuntuu kuvio olevan toisinpäin, siellä miehet menee, eli pitää varata matka sinne jätkäporukassa, EI SITTEN KUULU SULLE...
isoa Balkanin patukkaa on tullut aivan salettiin
Uuuuuuhh, lomalla ollessaam vain naisen pimpsa ei ole lomalla.... : ) hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mokkismulkkua on tullut imettyä ja tumman pojan himokas kieli on kaivellut vaimosi pimpsukan poimuja tosi ahkeraan.
Eivät ne sielläpäin naista nuole! Eivät ainakaan romanialaiset, tuskinpa bulgaarit kauheasti niistä poikkeavat.
On kokemusta kahdesta erilaisesta romanialaisesta (ei kuitenkaan kumpikaan ollut romani, tarkoitan lähinnä erilaisia luonteiltaan eli toinen äärimmäisen macho peluri, toinen romanttisempi herkkis), mutta ei yhden illan jutuissa tai viikon lomaromansseissa vaan ihan pitkäkestoisissa suhteissa (ensimmäinen 2 vuotta, toinen puoli vuotta).
Kumpikaan, edes se herkempi, ei vaivautunut kertaakaan koko pitkän suhteen aikana nuolemaan.
Muuten hyviä sängyssä siinä mielessä että molemmat olivat aktissa aina pitkäkestoisia ja kiihkeitä ja tunsivat monet monituiset asennot, mutta kyllä tuo naisen tyydytyksen täysin huomiotta jättäminen niin suuri miinus on että suosittelen muille naisille rakastajiksi ennemmin ranskalaisia tai italiaanoja.
Ei toi lomapano ollut ulkomaalainen vaan ihan Suomalainen urho. Tarpeeksi kauan kun tenttasin niin tulihan se totuus ilmi, nyt sitten menee kattilat eri osotteisiin vaimon halusta. Vieläkään ei tosin ole tullut mitään selitystä ko asiaan, tosin ei se mulle kuuluukaan enää tässä vaiheessa
Koska loma oli?
16.9 alkaen 1 viikko, Miki tai jotain Sunnu Beachilla, anyway, nyt ei tarvii enää miettiä, kattilat menee jakoon.
Olisin kyllä toivonut tyylikkäämpää lopetusta jos ei kerran homma toimi, ois noita hoitoja ollut tarjolla mullakin
paska huora... älä anna hänen pettää itseäsi. Sehän kusee suoraan sun naamalle!
p a s k a h u o r a piti sanoa. tää suomi24 kirosanafiltteri on typerä..
Viestit oli vaimosi hotellin baarimikolta. Kaipasi vakiasiakastaan, tai hänen rahojaan :).
Ihan Suomikolli oli kyseessä, varmistuskin on tullut jo ja nyt sitten tehdään jakoa tavaroista mikä onkin niin mukavaa kun tota roinaa on kertynyt kymmenen vuoden aikana ihan reippaasti.
Eipä silti, ei kukaan lähde toisen mukaan ellei suhteessa ole jotain pahasti pielessä ja meillä on ollut vaikeeta jo pitempään, harmi vain ettei osattu puhua ikinä mistään oikeasti. Nyt sitten yritin vielä kohottaa omanarvon tuntoa edes jollekin tasolle ja aloin viestitellä vanhan ihastuksen kanssa vaikka ei kiinnosta kyllä pätkääkään sählätä mitään, oishan se ollut sitten jonkunlainen kosto mutta antaahan nyt olla, parempi yrittää setviä tää ero ihan yksin kun ei toi pää toimi sitävähäkään kuin ennen.
Päivällä hain vuokra-asunto hakemukset ja tästä sopasta kun/jos pääsee kunnialla yli niin sitten vietetään sinkkuelämää ja pitkään, ja tämä on hyvä asia naisten kannalta:)