ja muita elämän paradokseja.
Onko ATMien isät ATMiä?
madonreikä rock
498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei, kyllä ne ovat KTM:iä tai YTM:iä.
Miksi heidän poikansa sitten ovat ATM:iä? No, kysehän lienee salaisen maailmanhallituksen salaisesta kokeesta. Yleensähän siittiöiden välisen kilpajuoksun munasoluun voittaa se paras ja nopein siittiö. Maailmanhallituksen kanssa salaliitossa olevat tiedemiehet ovat kuitenkin laboratorioissaan testanneet, millaisia yksilöitä syntyy, jos niistä miljoonista siittiöistä kaikkein huonoin, hitain ja saamattomin pääsee hedelmöittämään munasolun. ATM:iähän siitä tulee.
Tämä epäinhimillinen ihmiskoe on nähdäkseni ainoa mahdollinen selitys ATM:ien olemassaololle.
"Miksi heidän poikansa sitten ovat ATM:iä?"
Ehkä ne AT-ominaisuudet tulevat siltä toiselta osapuolelta. Suurin osa naisistahan kävisi hyvin ATM:stä kun vain vaihtaisi sukupuolta.
isäni on komea super-ytm, jolla naisia riitti. Hänellä on taipumusta väkivaltaisuuteen ja toisten dominointiin. Vaimo ja lapset elivät herran nuhteessa, kun mies itse juoksi kylillä. Isälläni on merkillinen vaikutus naisiin. Naiset muuttuvat kikatteleviksi pikkutytöiksi hänen läheisyydessään.
Hmm.. tuossa on jotain perääkin!
Isäni joka on nyt 50 puolella, on ollut 8 kertaa kihloissa ja 2 kertaa naimisissa. Kummassakin liitossa petti useita vuosia, lapsia sillä ukolla on minä mukaanlukien 5 kappaletta 3 eri naisen kanssa. Tälläkin hetkellä on 14 nuorempi vakipano hänen mukaan "ystävä" en yhtää epäile hänen kaatojen määrää mitä on kertonut.
Itselläkin on ikää alle 30 vuotta ja useita seksikumppaneita ollut sekä jokunen pitkä suhdekin takana, tälläkin hetkellä 2 FB:tä ja muutama uusi ns. tuttavuus kuvioissa.
Moni AT-mies ottaa tämän vittuiluna ja jälleen kerran tulee haistattelua mutta, onhan se järkeenkäyvää. Tietyt piirteet tulee geeneistä mutta, niitä vahvistaa kasvuympäristö. Eihän tuo sääntö ole mutta, varmasti on monen AT-miehen isä on ollut joku paikallinen häntäheikki.