Toyota Timangiin lava vanerista

Olisi tarkoitus tehdä pulttikiinnitteinen lavanpohja Timangiin vesivanerista. Tietääkö joku että tuleeko ongelmaa katsatuksessa?

Autossa ei ole kantavaa omaa runkoa. Tarvitseeko ns. apurungon? (Esim. lavaputki tyyppinen )
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pulttaa vaneri orkkislavan päälle niin homma ok.

Äänestä

orkkis lavaa ei ole enää jäljellä niin paljoa että siihen vois mitään pultata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ite tein kirjoitti:

Olisi tarkoitus tehdä pulttikiinnitteinen lavanpohja Timangiin vesivanerista. Tietääkö joku että tuleeko ongelmaa katsatuksessa?

Autossa ei ole kantavaa omaa runkoa. Tarvitseeko ns. apurungon? (Esim. lavaputki tyyppinen )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu