Hei!
Eli olen perustamassa nettisivut, jolla myyn laatukosmetiikkaa esim. Lancome, Dior etc. vahan halvemmalla kuin esim. stokkalla.
Sivuillani on nimi, mutta en voi kayttaa sita enaa kun selvisi etta se onkin kaytossa Sveitsissa.
Voisitteko ehdotaa jotain hyvia nimia? Lahetan lahjakortin jos joku keksii oikeasti sellaisen nimen jota kaytan. Kiitos todella paljon vastauksista jo etukateen!
Mika olisi hyva nimi nettisivuille?
1
109
Vastaukset
- hgkfh
Moikka!
Tässä olisi muutama vaihtoehto:
www.finecosmetcs.com
www.qualitycosmetics.com
www.laatukosmetiikka.fi
www.laatumeikit.fi
www.meikitsulle.fi
Lahjakortti kelpaisi :)
Jos nyt satun voittamaan:
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708