on tainut,Ramona viedä porukkaa Cornerista,mutta onko tuo ihme,kuinka paljon kuulee valituksia Cornerin työntekijöistä.
Ramona
ent.Cornerin kävijä.
91107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
yes
Wat?
Näkyy tuo corner olevan joka lauantai täpösen täynnä joten ihan hyvä että Ramonaan mennyt osa. Oishan se noloa jos porukkaa tursuais ikkunoista.
Tähän hättään on kuulemma Cornerin porukka Koodia myymassä?
Ilmoitus Lounais-Lapissa.
Koodilla onkin mennyt huonosti ilmeisesti suunnilleen niin kauan, kun kaikki ihmiset ovat päättäneet pakata joka viikonloppu Corneriin. Toivottavasti Koodin ostaisi joku fiksu ihminen, joka tajuaisi, että se on Kemin ainoa bändipaikka. Toivotaan, että siellä nähtäisiin myös jatkossa bändejä.
On kyllä kiva, että on joku muukin paikka Cornerin lisäksi. Vaihtelu virkistää! Corneri on silti aina corneri! :)
Cafe Chillout on ihan varteenotettava bändien kuuntelupaikka,Koodi on kyllä paras Kemissä oleva baari missä voi bändejä kuunnella.Kyllä tuo vapaa-ajan vietto on mukavampaa ,kun voi kuunnella livemusiikkia,
Corneriin jotain actionia nyt!
Kyllähän tuo Koodin myyminen liittyy mielestäni asiakkaiden vähyyteen. Kemissä vaan on nykypäivänä paljon vähemmän opiskelijoita kuin joitakin vuosia sitten. Tähän päälle tulevat koulujen lakkautukset, niin selviöhän on, ettei tuollaiselle paikalle riitä asiakkaita. Opiskelijoiden paikkahan Koodi pääosin on.