Sinkut & yksi yö
galluppi
33468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Ei yhtään, eikä tule.
Oikein!
muutama ja nekin olis saanu jäädä tekemättä.
Onko muutama 2, 5 vai 9?
no onko 9 muutama? tai 5?
http://fi.wiktionary.org/wiki/muutama
Lakiviittauksen voi joku muu tarkistaa, mutta muutama voi tosiaan varioida.
Ei yhtään ja tuskin tuleekaan.
Soita kirjanpitäjälleni
Ei yhtään.
Joten huvittavaa ettei koskaan voi onnistua...
Jos olisin valehdellut, niin olisin myös saanut miinusta :D
Yks. Mut täytyy myöntää et se oli kyllä sen arvosta.
kuvottavaa!
se olkoon sinun mielipiteesi.
Musta se oli mukavaa ja nautinnollista
15 minuutin juttua ei luettane yhden yön jutuksi?
Miksei laskettaisi? Eihän yhden yön juttu tarkoita aktin kestoa, vaan sitä että juttu on ohi sen yhden yön jälkeen.
Niin, kuinka pitkään jutun pitää kestää, että se juttu lasketaan kokonaiseksi yhdeksi yöksi?
Vähintään 6 tunnin akti pitää olla ja suihinottoja ei lasketa.
Yksi. Ei ollut kummoinen kokemus, mutta vähän vaihtelua omaan käteen. Kyllä se ennemmin muistutti itsetyydytystä kuin rakastelua, eihän siinä rakkautta ollutkaan. Molemmat olivat olleet pitkään ilman ja fiilis sekä odotukset oli aika samanlaiset.
Tai siis, mikä lasketaan yhden yön jutuksi? Jos muukin kuin yhdyntä lasketaan, on niitä sitten teininä ollut enemmän :)
Kaksi. Ensimmäinen oli vähän kaksijakoinen kokemus: nainen oli ihan vetävännäköinen, mutta koko homma oli lievästi innotonta. Tykkään tutustua vähän paremmin, ennen kuin mennään petiin. Hyvät muistot jäi kuitenkin.
Toinen oli ihan perushauskaa meininkiä. En ole kuitenkaan yhdenyön juttujen fani. Jos haluaa toisen yhdeksi yöksi, miksei saman tien useammaksi. Välimatkojen takia noista ei oikein voinut tulla mitään.
50 panoa.
Enpäs tiiä, määrä on suhteellinen käsite mut kylhän noita jonkun verran tullu harrastettua. Tai mikä sitten on yhdenyönjuttu, nimittäin monen kanssa tuo on ollut alku parin viikon-kuukauden tapailulle tai seurustelulle ja osasta syntynyt pitempikin suhde. Eikä yöllä, baarilla tai kännillä välttis mtn osaa näis jutuissa. Itse asiassa vakavatkin suhteeni ovat alkaneet tuolla että ollaan päädytty panohommiin tai ainakin suutelua ja vaatteet päällä pettingiä intiimimpään kanssakäymiseen ensitapaamisella/ ekassa mahdollisessa tilanteessa. Mielestäni nopeasti eteminen on vaan hyväksi, sillä se poistaa (turhat) paineet ja odotukset molemmilta osapuolilta ja sen jälkeen on jotenkin vaivattomampaa olla.
Ei yhtään eikä ole tulossakaan :)
Ei vielä yhtään. Kerran oli lähellä, mutta onneksi järki sentään pani vastaan, mies paljastuikin myöhemmin täydelliseksi idiootiksi..
Yksi.
Ei minun heiniäni vaikka nainen oli suht nätti ja mukava.
Jälkeenpäin helvetin tyhjä olo vain. En tiedä kumpi käytti kumpaa hyväksi.
Vähän kuin olisi masturboinut jonkun toisen ihmisen seurassa.
Tuolta pohjalta en arvosta naisia jotka tuota harrastaa kumppaneina. Ovat erilaisia ihmisiä.
Yksi kahden yön juttu on. Palstalaiset tietävätkin sen.
että nimenomaan sinkuiksi jäävillä on hyvin vähän tai ei yhtään yhden yön suhteita? Itse vastasin 50 panoa sinkkuaikoina, mutta en nyt sius ole ollut vuosiin sinkku.
varmasti, ei kai kukaan jää tarkoituksella lopulta yksin!
Ei yhtään, eikä ole mitään muitakaan juttuja, poikuus on tallella 44 v. iässä.
Viiden kanssa maaliin asti ollaan päästy. Käsi/suu leikkejä varmaan about 10. Eipä mitään ihmeellisiä tarinoita ole ollut, mutta ihan mukavaa vaihtelua sinkkuilun arkeen. Kyllähän se vaimo olisi mukava..
17
n. 20. Osa ollut todella siistejä kokemuksia ja villiä seksiä ja osa vähän huonompia.. Suurimmaksi osaksi kyllä tykkään!
Sen verta tullut niitä kokeiltua, että tiedän, että ne eivät ole mun juttu...
Ei ole vielä yhtään. Olen kyllä kohta valmis sellaiseen...