mitä mieltä opettajista?

Mitä mieltä ootte miehet opettajista? Ite valmistuin vähän aikaan sitten ala-asteen luokanopettajaksi. Pidättekö opettaja tyttöjä/naisia jotenkin nyhveröinä vai seksikkäinä? Mitä tulee mieleen ekana jos kuulette/kuulisitte, että nainen on opettaja?
71017
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kertoo yleensä keskimääräistä fiksummasta ja lahjakkaammasta naisesta. Tietenkin poikeuksia löytyy aina joka suuntaan...

Olen tapaillut paria maikkaa ja mukavaa seuraa olivat kumpikin. Harmi, ettei syntynyt kunnon suhdetta!

Äänestä

Kyllä naisopettaja on ehdottomasti seksikäs enemmän kuin nyhverö. Älykkäässä naisessa on jotain mikä ainakin omaa mieltäni kiehtoo.

Naisopettajasta tulee ensimmäisenä mieleen silmälasipäinen nutturapää, joka paljastuu seksikkääksi kaunottareksi kunhan avaa ensin hiuksensa ja ottaa pois silmälasinsa. Taitaa olla monen pojan haave. : )

Äänestä
  • Kaunis naisopettaja sanoo näin: Kuules nyt otetaan vielä uusiksi niin monta kertaa, että se menee varmasti oikein hyvin... HAHA
    Tuliko tarpeeksi selvästi sanottua?
    Hyvää kesää ja hymyä huuliin!

    Äänestä

Todennäköisesti olet, tai muutut ajanoloon, tiukkapipoinen miehen alistava aina oikeassa oleva alistaja, jonka seksielämä on kuivaa.
Päätät itse seksin määrästä ja ajankohdasta, eikä tossun alla oleva miehesi saa tarpeitaan tyydytettyä kotona.Lähetyssaarnaaja on ainoa asento sinulle, mutta kuitenkin runkkaat yksin ollessasi. Luultavasti miehesi eroaa sinusta ja ennen sitä hän käy maksullisissa.
Onhan sinulla jo nuttura?
Miehet varokaa.

Äänestä

yksi mies kertoi fantasiakseen "rakastella" opettajan kanssa.

Äänestä

Jos on hyvänäköinen niin sama se mikä ammatti, kaikkia voi nussia poliisista opettajaan.

Äänestä

Ei pelkkä ammatti kerro ihmisestä mitään. Sinusta arvioisin, että olet hiukan yksinkertainen, huonon itsetunnon omaava mielistelijä. Lähellä totuutta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opetyttö kirjoitti:

Mitä mieltä ootte miehet opettajista? Ite valmistuin vähän aikaan sitten ala-asteen luokanopettajaksi. Pidättekö opettaja tyttöjä/naisia jotenkin nyhveröinä vai seksikkäinä? Mitä tulee mieleen ekana jos kuulette/kuulisitte, että nainen on opettaja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu