mitä eroo on popedassa ja metallicassa

senkun tietäis niin ois varmaan viisaampi
5513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No kovinkaan viisas et liene kun et eroa huomaa? Popeda on suomirokkia ja metallica metallia, riittikö?

Äänestä
  • joo oon aika idiootti kun kamu löi mua kirveellä päähän niin nyt oon tämmönen tyhmä nyt

    Äänestä

  • dööpöö kirjoitti:

    joo oon aika idiootti kun kamu löi mua kirveellä päähän niin nyt oon tämmönen tyhmä nyt

    sille kaverilles että lyö uudelleen niin ehkä se tyhmyys paranee

    Äänestä

...on siinä että Costello osaa soittaa!!

Äänestä

Mitä eroo on yöllä ja päivällä ? Suht koht saman verra on Popedalla ja Metallicallakin eroo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dööpöö kirjoitti:

senkun tietäis niin ois varmaan viisaampi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu