Ostin 40e ipodin, enkä osaa kyllä käyttää sitä! Haluan vain kuulla musiikkia siitä ja latasin siihen monta biisiä. Yhtäkään se ei suostu soittamaan! Pitääkö musiikki siis jotenki ladata tohon iTunesin kautta? Otin hyviä biisejä suoraan kansiosta toho peekelen vehkeeseen! En sitten jaksa lukea veemäisiä viestejä.
Auttakaaaa! en osaa
5
153
Vastaukset
- samatyyppi
Jaaaaaa, latasin tänään iTunen ja nyt kun menen ipodiini, noita biisejä ei enää voi kuunnella, koska "Tietokoneesi suojaamiseksi Windows on sulkenut tämän ohjelman. iTunes" ....... Aargh!
Mitäs jos alkaisit lukea ohjeita, jos kerran iPodin/iTunesin yksinkertainen logiikka ei ole tarpeeksi yksinkertainen.
Windowsin joskus tajuttomiin sekoiluihin sanon vaan, että enpä käytä. Ja hienosti pelaa vanha iPodini, jossa melkein 30 gigaa musaa.
- jmhka
no missä ne ohjeet sinulta oikein oli vai etkö osaa itsekkään neuvoa?
- akhmj
Taitaa olla windowssin uudelleenasennuksen aika ja sitten voi lukea itunesin ja ipodin ohjeet, turha tänne on tulla uikuttaan jos ei oo lukenut ohjeita edes..
- iipotin
Näin sen pitäisi toimia: Lataa koneeseesi ilmainen i-tunes ohjelma. Anna sille tiedot omasta laitteestasi (ohjelma kysyy). Lataa i-tunesiin kaikki musiikki, mitä haluat ja kytke i-podisi usb:n kautta tietokoneeseesi. Tietokoneesi kautta hoidetaan kaikki muutokset ja lataukset.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1283781Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso72995Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai312819Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani102458Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1322393- 401786
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es611165"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For821099Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t361060Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 761040