Treenin jälkeinen ruokailu

Monissa paikoissa kehotetaan syömään treenin jälkeen ties mitä, protskuja sun muita, mutta ite oon niin hölmö, että tahtoisin saada siis selkeitä esimerkkejä, mistä näitä kaikkia tarvittavia aineita sitten saa... Eli siis mitä kaikkea tulee syödä reenin jälkeen?
1145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heti reenin päälle salilla palkkari jossa vaikkapa heraa ja maltoa. Kotiinpäästyä ruokaa naamaan, esimerkiksi lihaa,kalaa,kananmunia. Pari kolme tuntia ruoasta kannattaa vielä napata heradrinkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dyyd101918 kirjoitti:

Monissa paikoissa kehotetaan syömään treenin jälkeen ties mitä, protskuja sun muita, mutta ite oon niin hölmö, että tahtoisin saada siis selkeitä esimerkkejä, mistä näitä kaikkia tarvittavia aineita sitten saa... Eli siis mitä kaikkea tulee syödä reenin jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu