Mikä tekee vaaleista hiuksista, valkoisesta ihosta ja pyöristetyistä piirteistä rumaa?
Ovatko suomalaiset miehet rumia?
Olen ihmetellyt
1102119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 110
Vanhimmat
Epäeksoottisuus. Ruskeat silmät, mustat hiukset ja tumma iho ja mahtaileva käytös on niin hitsin SEXYÄ!!!
En sanoisi ruskeita silmiä kovin eksoottisiksi.
Minulla on tummat hiukset ja ruskeat silmät. Saisinkohan teinipillua jos leikkisin ulkomaalaista?
Et saisi, mutta kurppapillua haluaisin sulle antaa, ihanuus,
Vai mahtaileva käytös. Sivitynyt nainen ei anna kyllä sille mitään arvoa.
Kyllä se hiljainen ja rauhallinen ja fiksusti käyttäytyvä mies vei aina illan kauneimman naisen. Hetulanheittäjät ja jalat ja kädet levällään kulkeva mies sai sen luudalla lentävän olennon mukaansa.
On ihan tutkittu juttu et tummahiuksisilla miehillä on keskimääräisesti korkeampi testosteroni-taso kuin vaaleahiuksisilla miehillä. Eli ihan biologinen selitys sillekin löytyy, miksi monet naiset haaveilevat siitä ''tummasta'' miiehestä. :)
Juu. Mikäpä asia ei olisi "tutkittu juttu". Tällä palstalla ihan kaikki väitteet ovat tutkittuja, olivat ne potaskaa tai eivät.
niinpä se on tieteellisesti todistettu että naisia kiinnostaa miehekkäät miehet eli ne tummemmat VOIHA VITTU LUONTO ON IHAN PERSEESTÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuo ominaisuudet sinällään eivät tee kenestäkään rumaa, kuten tummuuskaan ei automaattisesti näytä upealta. Elämäntavat aiheuttavat tiettyä pulleutta ja pöhötystä, jotka kieltämättä korostavat jo luonnostaan pyöristettyjä piirteitä. Jokainen voi kasvojen ja kropan mittasuhteisiin katsomatta kohentaa olemustaan syömällä ja juomalla järkevästi sekä liikkumalla. Puhtaus, ihon ja hiusten hoitaminen pitäisi olla itsestään selvyys.
"Ovatko suomalaiset miehet rumia?"
Ehkä ollaan ehkä ei mut ainakin me ollaan paremman näköisiä kuin suominaiset.
Missäs peräkylässä noin huonot oltavat on? Kyllä pk-seudulla saa vain ihmetellä, kuinka nämä kivannäköiset tyttöpolot ikinä löytävät laatuistaan seuraa.
Njaa.. Kylläpä minä olen oman miehen mielestä maailman kaunein.
Omalla miehellä on ruskea tukka ja siniset simmut, ihana parta ja ihana pikku massu, i love him.
Mitäs sä pyörit sinkkupalstalla? No saa sitä tietty..
No vaikka sinkkupalsta onkin niin ei mikää laki kiellä parisuhteessa olevan kirjoittelemasta tänne. Mielipiteensä saa tuoda julki.
Tämä nimenomaan on YLEINEN keskustelupalsta.
Vaaleus itsessään ei tee kenestäkään rumaa. Jotkut preferoi tummia, toiset vaaleita.
"---pyöristetyistä piirteistä rumaa"
Pyöreät piirteet nyt vaan yksinkertaisesti ovat rumat miehellä, ei voi mitään.
Ei sinusta, se on mielipiteesi ei kaiken kattava fakta.
Minun mieheni on nallekarhumainen ja hieman pyöreä ja juuri se tekee hänestä seksikkään.
Ja en ees ole ite pyöreä vaan hyvinki hoikka.
Olis kiva saada jotain kommentteja ja perusteluita noille miinuksille.
Pyöreät kasvonpiirteet on miehellä rumia, samoin kuin vartalon pyöreys. Näin se vaan on.
Voi tyttö hyvä, sinun mielipiteesi ei ole fakta kuten jo aiemmin sanottiinkin.
Se on vain sinun mielipiteesi, ei kaikki ole kanssasi samaa mieltä.
Komeus on katsojan silmissä.
Oookoo. Sovitaan sitten näin.
Kauneus on katsojan silmissä ja sitä rataa..
Eihän kukaan voi ikinä tietää mitä kauniilla tai komealla tarkoitetaan jos kaikki on aina katsojan silmissä.
Läskifetisistien mielipiteet eivät kuulu objektiivisen totuuden piiriin.
Kuka täällä sanoi että toi olis ollu joku kaiken kattava fakta?
Joku rumuus/kauneus/komeus nyt on aina vähän subjektiivista, ei se tarkoita etteikö olis olemassa yleisiä kauneus/komeusihanteita, jonka suurin osa ihmisistä allekirjoittaa. Läskipyöreys nyt tuskin tähän kuuluu.
Aina joku voi huudella että "mutta kun minä tykkään epämuodostumista" ym schaibaa.
No hieman pyöreä ei ole edes läski, 170/70 ei ole läski vaan hiukan ylipainoinen, miehen pyöreys ei minua haittaa,enemmän hänen vartalonsa on normaalin puitteissa. En omaa fetissiä sillä mieheni ei ole edes läski.
Ja sinä et ilmeisesti edes tiedä millainen on läski.
Minulla on pyöreät kasvonpiirteet, mutta saan päivittäin katseita naisilta, joskus hymyjä. Olen kuitenkin ATM, joten komeudesta huolimatta en saa naisia. Katseet helpottaa kuitenkin vähän tuskaa, toisaalta joskus pahentaa.
Jos "objektiivista totuutta" pitää toitottaa 24/7, niin ei se sitten taida olla tarpeeksi laajalti ymmärretty.
Tarkoitus tietysti on, että kaikki rupeaisivat tavoittelemaan lapsellisten tyttöjen/poikien suosiota tekemällä, mitä käsketään. Nykyaikana on niin kovat paineet, että ahdistusseksiä tarvitaan paljon niiden purkamiseksi. On siis rikollista olla palvomatta toisen fantasioita.
Ne naiset taitaa katsella sua lähinnä huvittuneesti.
Ehkä tässä on käytetty periaatetta "hajoita ja hallitse" eli naiset pyrkivät parhaansa mukaan polkemaan suomalaisten miesten itsetuntoa. Näitä itseään rumana pitäviä miehiä kun on helpompi pompottaa mielensä mukaan...
aika paksua puhetta kun katsoo tämän palstan kirjoituksia joista 90% haukutaan suomalaista naista.
Ei kai nämä ole toisensa poissulkevia asioita?
Höpö Höpö, mitäs olette ilkeitä. Niin se metsä vastaa jne...
Mikään ei ole niin kaunista kuin vaaleat hiukset ja kalpea iho. Eiväthän ruotsalaisetkaan kovin rumia ole?
Pyöristettyjä piirteitä en oikein ymmärrä. Aika kulmikkaita kasvoja tulee kadulla vastaan.
Kyllä esim. Etelä-Eurooppalaiset miehet taitavat olla keskimäärin komeampia kuin suomalaiset. Mutta saa suomalainenkin mies aisan liikkeelle, vaikka onkin enemmän sellainen nelosketjun voimalaituri.
Täällä lueskellessa tuntee aina olevansa einstein materiaalia.
Vaaleat piirteet ei todellakaan ole mikään suomimiehiä yhdistävä asia, niinkuin ei pyöreyskään.
voisivat olla todella komeita, mutta voi...menevät pilaamaan itsensä kehnolla pukeutumisella, huonolla hygienialla ja roskaruualla. En väitä, etteikö monet naiset tekisi ihan samaa. Me voisimme olla todella näyttävä kansa, mutta sen sijaan kadulla laahustaa vastaan mustiin riepuihin pukeutuneita käveleviä taikinoita. Onneksi sentään monet ihmiset on ihan ystävällisiä ja mukavia. Mutta rumia.
Aika hyvin sä kirjoitat, minä olen omalta osaltani yrittänyt tätä tasoa nostaa ainakin pukeutumisen ja muun itsestä huolehtimisen osalta, mutta homon leimanhan siitä saa, jos normimiestä enemmän ulkonäköönsä panostaa, on tämä vaan sen laatuinen junttila tämä Suomi.
Unohdit mainita lippikset!!! Mikään ei ole kamalampaa.
Jatka samaa rataa ja älä välitä homoleimasta.
Taidatte olla niitä miehiä mitkä odottaa baaritiskillä, että joku tyttö teidät sieltä bongaa ja vie kotiinsa. Ei näin. Ei se pelkkä ulkonäkö, vaan se miten ja missä itsesi naiselle esittelet.
Jos suomalainen mies on ruma, niin sitten suomalainen nainenkin on yhtä ruma.
Biologisesti ja geneettisesti asiaa tarkastellen, niin on mahdotonta että saman populaation jälkeläisistä toisen sukupuolen edustajat olisivat ulkonäkötasollisesti eri luokkaa kuin toisen sukupuolen edustajat, tämä on täysi mahdottomuus, sama ulkonäköseikkoihin vaikutttava geeniperimä on molemmilla sukupuolilla.
Eli rautalangasta vääntäen, jos miespuolisista jälkeläisistä tietty prosenttiosuus on "persjalkaisia" niin sama prosenttiosuus "persjalkaisia" löytyy myös naispuolisista jälkeläisistä.
Vaikka ulkonäköseikat ovatkin pitkälti subjektiivisia arvoarvostelmia, niin ne vanhemmilta periytyvät fyysiset ominaisuudet, jotka vaikuttavat ihmisen ulkonäköön ja joihin ei siis itse voi vaikuttaa, jakautuvat populatiossa varmasti melko tasan eri sukupuolten kesken.
Ei voi siis olla niin että pariskuntien jälkeläisistä toisen sukupuolen edustajat olisivat kauniita/komeita mutta toisen sukupuolen edustajat olisivat rumempia.
Jos viedään 50 komeaa hedelmällisessä iässä olevaa miestä ja vastaavat hedelmällisessä iässä olevaa 50 kaunista naista kaukaiselle autiolle saarelle ja nämä ihmset siellä pariutuvat keskenään ja synnyttävät jälkeläisiä, niin on varmaa että jälkeläiset ovat sukupuolesta riippumatta ulkonäöllisesti samalla tasolla.
Niin no jos ajatellaan että joku ihmispopulaatio omaa vaikka kulmikkaat ja toinen pyöreät kasvonpiirteet, niin toki molemmissa sukupuolissa, jälkeläisissä, näkyy näitä samoja ominaisuuksia riippuen siitä kumpaan luokkaan ne kuuluvat. Testosteroni vain aina vie miespuolisen jykevämpään suuntaan...muutoin miehillä ja naisilla ei olisi mitään eroa. Mutta lähtötaso vaikuttaa; eli oletettavasti pallonaamaisten vanhempien lapsista ei tule yhtä kolmiopäisiä kuin kolmiopäisten vanhempien lapsista.
-
Ja sellainen ominaisuus mikä on naisilla enemmän viehättävä voi olla miehillä vähemmän viehättävä ja päinvastoin. Toki esteettisesti ajatellen naiset ja miehet ovat tällöin samalla tasolla (ottaen huomioon testosteronin ja ympäristövaikutusten kuten ravinto ja erilaiset myrkyt ja mutaatiot) mutta seksuaalisesti asia taas ei välttämättä ole ihan niin yksinkertainen.
-
Brittinaisia yleisesti pidetään rumina mutta brittimiehiä ei niinkään. Tämä johtunee siitä että brittiläisten keskimääräiset kasvonpiirteet, kansana, ovat enemmän 'maskuliiniset' kuin feminiiniset eli näiden ominaisuuksien periytyminen tytöille ei ole yhtä suotavaa mutta kuitenkin väistämätöntä.
Juuri näin... virolaiset tulee mieleen myös kansana, joissa toinen sukupuoli on suhteessa paremman näköinen kuin toinen. Luulen, että aasialaiset naiset ovat globaalimmin halutumpaa seuraa kuin aasialaiset miehet. jne.
'
samoin pyöreät kasvonpiirteet ja nykeröt nenät suosivat enemmän naisia.
Mutta mitä brittiläisiin miehiin tulee, niin kyllä ne on rumia, se ettei siitä niin paljon puhuta kuin brittiläisistä naisista, johtuu siitä että puhujat ovat miehiä. Tottakai siellä on myös paljon kauniita ihmisiä, mutta se hörökorvainen, nököhampainen, kyömynokkainen brittistereotyyppi on ruma sukupuolesta riippumatta.
Jostain syystä brittimiehillä on useinmiten järkyttävän huonot hampaat.
Njoo. Mutta on brittimiehet silti paremman näköiset kuin suomimiehet.
"Tottakai siellä on myös paljon kauniita ihmisiä, mutta se hörökorvainen, nököhampainen, kyömynokkainen brittistereotyyppi on ruma sukupuolesta riippumatta."
Et ole varmaan briteissä koskaan käynytkään. Kuvailit prinssi Charlesin ulkonäön, joka ei vastaa kuitenkaan edes murto-osaa kansalaisten ulkonäköä. Luojan kiitos.
"samoin pyöreät kasvonpiirteet ja nykeröt nenät suosivat enemmän naisia."
Joo. Toi on ihan totta.
Onneksi en näytä suomi-mieheltä. Vaikkei se itseisarvona tuo daameja luokseni baaritiskeillä.
Ymmärsinkin jo varhain ps-urallani että se oma supliikki ja käytös ratkaisee miten sen kiinnostuksen ottaa sosiaalisissa tilanteissa.
Brittinaiset on minusta ihania(ne oman ikäiset)! Ainakin Emmerdalessa, aina täydet meikit ja sexyt vaatteet- mikä mies ei muka katsele "sillä silmällä" sarjaa :D
Vaaleat hiukset eivät tee kenestäkään rumaa. Yleinen harhaluulo.
Esim. tässä on komea vaalea mies
http://2.bp.blogspot.com/-Wi-qDLEqQtI/T1EhuCm9ypI/AAAAAAAABLY/-K4I04WNHFs/s640/alexander-skarsgard-111.jpg
Kyseessä on kylläkin ruotsimies, mutta pointti varmaan tuli selväksi.
Isäni näköinen mies, isälläni vain suuremmat silmat :)
Oho. No sitten isäsi on melkoisen komea mies!
Ruotsalaiset ja norjalaiset on kyllä komeita, myönnetään.
Paljon paremman näköisiä kuin esim virolaiset ja venäläiset, sekä miehet että naiset. Se, että atm:t ihannoi jälkimmäisten maiden, sekä Thaimaan naisia johtuu puhtaasti siitä että niistä maista on mahdollisuus saada ostettua nanen.
Komea vaalea suomalainen
http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_hE0TRpE-p8U/SOT1MNL1D5I/AAAAAAAAMFc/KSvu-epZT6k/s400/Markus_Pöyhönen3.jpg&imgrefurl=http://bodybuilding-healt-improve.blogspot.com/2008/10/lauri-kalima.html&usg=__qCzp9oKRIDuNDGdGYxjzPLajkLo=&h=400&w=301&sz=26&hl=fi&start=18&zoom=1&tbnid=PKn14irhfByetM:&tbnh=124&tbnw=93&ei=3q2XT-btFurR4QTk0KDFBg&prev=/search?q=pöyhönen&hl=fi&sa=N&gbv=2&tbm=isch&itbs=1
Kyllä virolaiset ihan kauniita ovat. Uskon että muutkin kuin ATM:t ja minä olemme sitä mieltä.
hyvin usein suomalainen mies näyttää tältä
http://www.sss.fi/uutiset/173342.html
kaikista maista löytyy sekä rumia että kauniita, mutta esim. Neuvostoliiton aikoina neuvostoliittolaisia naisia pidettiin yleisesti rumina, mutta kun tulivat kaupan niin mielikuva muuttui, ei naiset.
No eikä ole tavis, toisin kuin sinun linkkaamasi henkilö. Jos et usko, googleta muita kuvia tosta Skarsgårdista. On lihaksikas ja sitä paitsii yli 190 cm eli on kuuma naisten mielestä siksikin.
Kyllä pitkäkin voi olla tavis tai ruma.
Nuori Brad Pitt on myös komea
http://static.mamamia.com.au/wp-content/gallery/brad-pitt/bpitt.jpg
Niin voi, mutta Skarsgård ei ole tavista nähnytkään.
Sinun ensin linkkaamasi blondattu henkilö oli tavis, jopa ruma.
http://www.pokeritieto.com/gallery2/d/70963-1/Teemu Laasanen.jpg
Eikä edes kauhean lihava..... :(
kapeat huulet, silmäpussit, iso nokka. Tavis.
Tyypillinen juu on
Ensinnäkin iso nenä on miehekäs ominaisuus. Turbohuulet ovat naisella in, ei miehellä. Tolla ruotsalaisella on isot silmät ja hyvät mittasuhteet. Sen sijaan sinun linkkaamallasi suomalaisella on pienet silmät, pätkän näköinen ylävartalo ja karmea hiusraja (ja hiukset). Näyttäisi siedettävämmältä eri hiusmallilla, tosin.
Miesten komeus tulee eri asioista kuin naisten kauneus.
Brad Pittilläkin on isohko nenä ja silmäpussit, mutta on yleisesti komeana pidetty.
toisin kuin tuo sinun tavisukkosi. Eikä Pitt enää ole erityisen komea, nuorempana oli namupala.
Tuota "tavisukkoa" kyllä pidetään myös yleisesti komeana. Herää nykyaikaan.
Sen sijaan sinun linkkaamasi suomalainen sikasilmä (pienet silmät syvällä päässä) on sellainen, mistä homot tykkää. Blondattu letti ja tekorusketus. Vatsalihakset eivät pelasta.
Ne sopivat naisille ja lapsille, eivät miehille
En tiiä. Moni suomalainen kuvaukseen sopiva mies näyttää ainakin mun silmään hyvältä.
Romanimiehet on komeita!
Eikös ylläpito voisi nostaa tätä etusivulle, haukutaan välillä myös suomi-miehiä.
Ei ne minusta ole rumia.
Oma miehen vartalonmalli on normaali, lievää ylipainoa ja pieni kaljamassu, kasvot on miehekkäät ja hieman pyöreät, tummat lyhyet hiukset, siniset, ystävälliset silmät ja sellainen "renttusänki". Aivan ihana, minusta ehdottomasti maailman seksikkäin mies. Oikeastaan juuri tuollainen pehmeä mies on paljon parempi kuin treenattu mies, kovat lihakset ja vartalo, yöks.
Huvittavintahan on, että kun itse liikun paljon ja pidän kroppani kunnossa niin en vaadi miestä tekemään samaa kun rakastan häntä sellaisena kuin on, pyöreänä ja pehmeänä.
Suomalainen on aina parempi kuin joku siansaksaa solkottava ählykähly, hyi.
Muuten oikein sympaattinen kirjoitus, mutta huvittaa aina nämä "maailman seksikkäin mies" -jutut. Objektiivisesti ei varmaan ole, edes sinusta.
"Oma miehen vartalonmalli on normaali, lievää ylipainoa ja pieni kaljamassu, kasvot on miehekkäät ja hieman pyöreät, tummat lyhyet hiukset, siniset, ystävälliset silmät ja sellainen "renttusänki"."
Tässähän puhuttiin tuon vastakohdasta sellaisesta jolla ei ole "renttusänkeä" ja joka on hiuksiltaan vaalea!
Etkö osaa lukea aloitusta vai?
Oikeasti olet atm. :)
Mitä mitä onko kalpeanaamat muka rumia?
Maidonvalkoinen pullamainen miehen vartalo....
Näyttääkö pullamainen latino paremmalta?
Kyllä se vähän näyttää.
Ja tuntuukin..ihanalta NAMS
niinpä...toisin kuin kotimainen katkarapukikkeli. Mutta sehän on teidän ongelmanne. HaH.
Eli syy onkin ihonvärissä eikä pullamaisuudessa. Arvasin, että tässä on jokin jekku takana. Nyt vaan pojat solariumiin ja tummaa väriä päähän.
Ahaa, miksi?
Solarium on todella huvittavaa ja miksi tumma väri on niin paljon parempi?
Etkö naisena kykene näkemään värin taakse vai onko se muka jotenkin niin mukavan särmikäs väri?
ei makuasioista voi kiistellä. Vitivalkoinen iho miehellä, jossa suonet suunnilleen kuultaa läpi on minusta puistattava.
Ihan samaa kykenemiskykyä pinnan alle näkemiseen voi kysyä miehiltä ja oikeastaan etenkin niiltä. Naiset kyllä useammin kelpuuttaa rumapintaisenkin miehen, kun juuri katsovat sinne sisälle, mutta tämä ketju nyt koskeekin pintaa.
miksiköhän ne bodaritkin ennen kisoja käyvät itseään ruskettamassa? Vaikka tuo on nyt ääriesimerkki, mutta siis miehet itsekin pitävät miehellä tummaa pintaa parempana kuin vaaleanpunertavaa.
Vaaleanpunertava on eri kuin vaalea.
Ja kuulemma siksi, että lihakset erottuu paremmin sillä ruskealla mönjällä.
ei ne oikeasti erotu.
Mitäs sä minulta tollaista kyselet? Enhän mä ole väristä valittanut enkä pulleudesta. Kunhan totesin, että jekku olikin tuossa värissä eikä pulleudessa.
Ei pidä ampua viestin tuojaa, vaikkei viestin kirjoittajaa näkiskään.
No täytyy minunkin todeta, että enemmän itsekin viehätyn tummemmasta tukan sävystä ja ehkä ihonkin sävystä, kun ihan albiinoista. Eikä tosiaan tarkoita, etteikö albiino voi olla ihana ja komea ja rakas ja kaikkea. Tämä on vain viehtymys kysymys. Yksi tykkää yhdenlaisesta toinen toisenlaisesta ja kolmannelle passaa mikä vaan.
Muttei mulla ole koskaan ollut mitään ajatusta siitä, että suomalainen mies olisi muunmaalaista huonompi. Tosin en ole koskaan edes harkinnut seurustelevani muun, kun suomalaisen miehen kanssa. Siinä mielessä olen dissannut sen enempää tarkoittamatta muun maalaisia. Kulttuurierot, kielimuuri ja mitä vielä perimmäisinä syinä.
Jotenkin helpompaa kun on kumppanina toinen kotimainen.
Se on se käytännön syy, minkä alan ammattilaiset ovat sille ainakin antaneet.
Ruskettunut läski näyttää paremmalta kuin vaalea tai suomessa näkyy myös kesällä punakoita läskejä.
Eikö se läski ole siellä ihonalla kaikilla kokolailla saman värinen? Ihon pigmentti sitten vaihtelee.
Ei ole ongelmaa, latinoita riitää ja mustia, ihanaa on olla NAINEN. Joka ovesta tulee miestä, rumimpia täytyy potkia jaloista. Ja niin ihanasti osaavat kaikkea kivaa, tanssivat hyvin, puhuvat kohteliaasti ja ovat niin upeita makkarissa. Suosittelen lämpimästi kaikille naisille, joita kotimaiset haukkuvat rumiksi tai lihaviksi. Kyllä elämä hymyilee, kun komea mies kehuu ja hyvänä pitää.
No onko sitten ihme että naisetkin tykkää enemmän tummempipintaisista miehistä kuin kalpeista?
Siellähän se ihonalla löllyy.
sitten taas ruskettunut plösö on rumempi kuin sopivan lihaksikas ja ruskettunut.
No eikö kaikki plösöt ole jo miljoonaan kertaan haukuttu? Oisko välillä aika haukkua jotain muuta?
Juu, ajattele jos se plumpsahtaisikin ihon päälle!
nyt haukutaan plösöjä ukkoja, vaihteeks nääs.
Aijaa, no haittaako jos en osallistu? Mä kun tykkään pilleistä ja pulleista. Kunhan kuuppa ei jumita.
Mä tykkään semmosista vähän pyöreistä poskista ja mahaakin saa olla, ei tosin liikaa :P Punapäät saa erityisesti polvet vapisemaan.
Suomalaiset miehet on kyllä rumia: läskiperseisiä, pyöreänaamaisia, vaaleita ja valjuja olmeja!
Naiset aina sanoo mulle että oon komea. Aika hiljasta silti naisrintamalla.
Kyllä kai ja saa se hiljaisena pysyäkkin jos ei itse tee asialle mitään.
Mistä mielikuvituksesta nuo pyöristetyt piirteet ovat peräisin?
Valkoinen iho on yhteydessä korkeaan älykkyyteen ja kauneuteen. Onko sattumaa että valkoihoisen ihmisen anus on väritykseltään samaa luokkaa kuin eksoottinen panosonnin naama? Siispä valkoihoisen anus, pienet häpyhuulet tai kivespussi ovat ainoita asioita jotka vetävät vertoja mutiaiselle.
Seuraavan kerran kun nainen arvostelee miehen sukuelinten väriä ja vannoo antirasismiaan, kannattaa muistaa tämä.
"Valkoinen iho on yhteydessä korkeaan älykkyyteen ja kauneuteen. "
Mistä lähtien? Tähänkin löytyy varmaan joku "tutkimus"..
What? Onpa harvinaisen typerä aloitus!! Suomalaiset miehet ovat komeita. Harvoin törmää noihin pyöreänaamaisiin miehiin, yleensä sellaiset ovat lihavia. Harvalla miehellä on syntyjään sellaiset kasvonpiirteet. Kyllä suomalaisista löytyy sekä hyvännäköisiä miehiä- että naisia. Taas on täällä tällaista suomalaisten haukkumista, ihan turhaan.
On!.. niin rumia tuolla salillakin jossa käyn. HYI. ei edes motivoi treenata ku rumanaamoja on viihteenä
SE+ON+1+%+JOHON+KUULUU+KOMEAT+MIEHET.+Käytännössä+niitä+ei+siksi+juurikaan+näy.
Ruotsin kuningas on maailman tyylityöin ja rumin mies maailmassa, Belgian kuninkaalla on sentään tyyliä.
Kurvinen.
Suomalaiset miehet ovat maailman komeimpia ja muutenkin parhaita.
:D :D :D No, kkas kissan hännä nostaa jos ei kissa itse!