Vertailin vähäsen eri kauppojen postikuluja ja tulin siihen tulokseen että täällä halvimmat, vai löytääkö joku vieläkin halvemman eli siis aina 2,90e riippumatta koosta tai painosta ja yli 80e niin ilmaseksi! ja sit pystyy tilata laskulla tai osamaksullakin..
http://www.jtcosmetics.fi/toimitusehdot-vaihto-palautusoikeus-i-49.html
http://www.jtcosmetics.fi/toimitusehdot-vaihto-palautusoikeus-i-49.html
Vastaukset 4
Vanhimmat
joko taas jt mainostaa itseään... SÄÄLITTÄVÄÄ!!!
Niin, mitään väliähän ei ole sillä MITÄ haluat tilata. Tärkeintä, että postarit on edulliset :D
Eikö niitä asiakkaita oikeasti riitä, kun pitää jatkuvasti mainostaa?
Ehdin jo toivoa, että tää naurettava JT-Cosmeticsin mainostus olisi loppunut.
Kaiken lisäksi tuo ei ole edes halvin. On ihan naurettavaa maksaa kahdesta glitterpurkista 2,90 euron postikulut kun ne tulee oikeasti 60 sentin kirjeessä.
Hehee. Ainakin tiedän, mistä EN tilaa mitään. Ebaysta saan samat koristelusydeemit kotiin tuotuna ilman postikuluja.. ja tuotteiden hintakin vain murto-osa Suomen vastaavista. Ja todellakin, suomalaiset kaupat myy ihan samaa koristelukamaa, tilaavat itsekin tuolta halpamaista ja myyvät meille moninkertaiseen hintaan plus postikulut.