maalivahdit....

miten te maalivahdit harjoittelette kordinaatiokykyänne??
ja sit en ymmärrä et miks kaikkien mielestä tää on homojen laij??
5665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

älä välitä noista ketkä väittää salibandyä homojen lajiks.. Niillä on kato kroonisia vaikeuksia ittellään.

Äänestä

kannattaa käydä kattomassa vinkkejä tuolta!
www.maalivahdit.com

Äänestä

Osta Exelin Edge 2.7, siinä on sitten meinaa tosi helmi veivimaila. Lähtee mailalla myös tosi hyvät ja kovat lämärit, ranteet, syötöt.

Äänestä

Treenaat vaan kybäl kyl se siitä... ne vaa sanoo et se on homojen laji ku ne ei ite saa mitää aikaa... ne ite on niin paskoi et haukkuu säbä pelaajii... no anna haukkuu jos tykkää... no hyvähän mun on sanoo ku oon ite muija.. :D

Äänestä

Kingien laji ne jotka haukkuu salibandynpelaajii homoiks on vaa kateellisii koska ei osaa ite pelata!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


#24 kirjoitti:

miten te maalivahdit harjoittelette kordinaatiokykyänne??
ja sit en ymmärrä et miks kaikkien mielestä tää on homojen laij??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu