kuka pysyy kauenmin pystyssä

eikä sammu pöydän alle nykyisin.
8276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kyllikki pysyy jos se ei sammu pöydälle

Äänestä

menneki pari isoo kaljapäkki ,alakka hehvetisti kusettamaa

Äänestä

pojat

jos mie seku vaan heitän oman takiin teille, saatte tapella sen kaa.
jooko?

Äänestä

jos se sattuis löytyyn roskien seasta,ehkä kunnon valaistuksessa.

Äänestä
  • ookko poka löytäny takiin?

    Äänestä

jos se painaa liikaa pyyä appuu

Äänestä

niisä taasen katotaan kuka kukkuu pisinpään
kuka sammuu vessaan , muuten torveilee kännissä.

Äänestä

hajin 2 pulloo suomea 6 x olut mutten uskalla juoda kaikkee yksin, lähden kylästeleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennenvanhaan kirjoitti:

eikä sammu pöydän alle nykyisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu