Heippa.
"Ongelmani" on tämä. Olen vaaleahiuksinen mutta pulisonkini kasvaa tummana, melkein mustana. Parta kasvaa muuten vaaleana mutta keskellä leukaa kasvaa tummaa, samoin leuan alle kasvaa sinne tänne tummia karvoja. Poskissa on vain valkoisia haituvia.
Parta kasvaa kunnolla (onneksi) vasta leukaan. Valitettavasti mustat pulisongit rehottaa täydessä loistossaan jo parissa päivässä.
Onko parta ja pulisongit verratavissa enemmän käsi ja jalkakarvoihin kuin hiuksiin? Vai kumpaankaan? Eli vaikka on muuten vaalea niin voiko naamakarvoitus olla tummaa?
Parran väri?
kölökölö
1
1069
Vastaukset
- rollon
Mitä ongelmaa tuossa onpi ? Miu mielest hienoo olla kaks värinen. Siul o blondi tukka ja parta ainaki erottuu just tuon takia, ku on tumma. Älä sie tollasii mieti ni !!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465475Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1363588"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263329Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363203Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432704Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.392277- 222218
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292166prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111894Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk921804