Miksi teidän laukkua ja juomaa pitää vahtia baarissa, kun te käytte tanssimassa, vessassa, tupakalla ja sitten vielä flirttailemassa muille miehille? mitä vittuu, miksi ette itse ota mukaan sitä vitun laukkuu, miksi sitä pitää jäädä vahtimaan???
Kertokaa naiset?
6
163
Vastaukset
- hot nainen
En viitsi kantaa sitä käsilaukkua ja aina löytyy joku vähän reppana kaverimies vahtimaan sitä laukkua kun haen vähän tasokkaampaa seuraa. Juomaan nyt voi jotkut reppanat myös pistää tyrmäystippoja, joten sitäkin on jonkun vahdittava.
- mies munkasta
miksi sitten jätät juoman reppanan vahdittavaksi?
hengailet selvästi hyväksikäyttäjien kans. ladyt ei noin tee.
Ennen muinoin baarissa tuli satunnaisesti vastaan mimmejä, jotka yrittivät saada minut vahtimaan veskaansa. Sanoin aina, että kivekseni vetäytyvät moisesta touhusta, eikä minusta muutenkaan ole höynäytettäväksi kaveripojaksi. Ilmeet olivat usein näkemisen arvoisia. ;-)
- vcxvcxvxcvxcvvxcvcx
Joskus katson kaverien laukkuja. Eipä ole kukaan tuntematon koskaan yrittänyt jättää laukkuaan minulle, miksi jättäisi?
Juomaa olen kyllä vahtinut toisinaan jos olen ollut siinä paikallaan. Jos on tehnyt mieli lähteä kesken vahtimisen, olen lähtenyt. Kaverille tietenkin vinkkaan tupakkakopin puolelle jos olen lähtemässä, jotta hänen juomansa ei mene hukkaan.
Laukku tai juoma kädessä on hankala tanssia. Siitä syystä laukkuja ei viitsitä kantaa mukana. Naisilla on usein tiukat housut tai mekko, jolloin heillä ei ole mitään paikkaa säilyttää puhelinta tai rahapussia, eli laukkua ei voi jättää narikkaan. Ei kait ole pakko vahtii jossei taho. En juurikaan pidä yökerhoista enkä tanssimisesta, tai ainakaan sellaisesta tanssista jota yökerhoissa näkee. Kuitenkin kavereiden mukana voi ajautua minne vain. Jos satun yökerhoon eksymään, etsin yleensä rauhallisemman nurkan, ja helposti muutun naulakoksi. Ei ne laukut sun muut minua haittaa, paskaa voi jauhaa olivat ne siinä tai eivät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?843452- 252033
- 1941941
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3421329Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell861303Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale891137Varoitus kyläläisille Suomussalmella
Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo12945- 82943
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.23855Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha61790