luotettavan ja hyvän seurustelukumppanin vai viihtyyks siel lähinnä miehet jotka harrastaa bilettämist ja yhdenillansuhteit. Tää on aika mustavalkosesti nyt esitetty nyt mun kyssä. Nii ja mitkä on sitten miesten kriteerit ulkonäöstä lähtien naiselle, millanen pitäs olla (jokainenhan on aina omanlainen, mut mitä te haette) nii ja miten naisen kuuluis käyttäytyy siel, katella vaa vai voiks lähestyy jos kiinnostuu jostai? Oon kuullu aikalaillas negaa naisilta et ei sieltä mitää kunnollist löydä. No mä jään nyt ootteleen mielenkiinnolla jos miehet jotka yökerhois käy nii vastailis :-)
Voiks yökerhosta löytää
Neitiii
4122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Voi löytää, ei saa olla läski, siivosti, saa todellakin lähestyy.
No ainakin itse tunnen useita ihmisiä jotka on löytänyt ihan kunnollisen parisuhteen yökerhosta ja yksikin tapaus näistä asuvat nykyään yhdessä Helsingissä päin ja on perhettäkin jo.Että kyllä vaan voi löytää hyvän seurustelukumppanin yökerhosta.Tärkeätä on että ei ole liian humalassa siellä jos vähän tollasta kunnollista seurustelua haluaisi:)
Niin kyllähän jotkut ovat saaneet lotossakin seitsemän oikein. Monet eivät ole.
Yökerhot on oikeasti jonkinlainen aikuisten hoplop, tai pornoelokuvan juoniosuus - mukamas syntinen leikkikenttä jossa alkoholin voimalla estot lähtee ja pimeässä hinkataan vartaloita toisiinsa musiikin sykkeen tahdissa.
Kyllä kaverit on yökerhoista seuraa löytäneet (minä en), mutta kuvaavaa lienee että *kaikki* heistä (puhutaan nyt n. 20 tyypistä) seurustelevat / ovat naimisissa sellaisten kanssa joita tapasivat muuta kautta, esim. kavereiden kotibileissä / harrastusten parissa!
Minulle se kertoo kaiken olennaisen klubeista... no, hyvännäköisten kannattaa toki kokeilla sieltä, tietyssä iässä (18-25?) se voi olla ihan luonteva paikka etsiä seuraa.