Mitkä aloitukset etusivulta olet

jättänyt avaamatta? Vai avaatko aina kaikki? Entä ne, joihin olet jo vastannut? Katsotko vielä uudestaan?
966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

:) kerro miksi tuo sinua kiinostaa.

Äänestä

Tän päiväisistä?

Haetaan
Täällä palstalla olen minä
Vaikeaksi on mennyt
Facebook ja miehet
Miksi mies ei sano rakastan sinua
Monesti hyvä biisi
Ai tämä onkin kakaroiden
Foliohattuinen muru..
Naisten ammattien turn off (ei tänään jaksanut katsoa sitä aikaisemmin kyllä)
Apua!
Egyptin äijissä on munaa

Eikun nyt meni jo eilisen puolelle.. Joskus luen paljon tarkemmin, riippuu, onko aikaa.

Katson usein palstalla ollessa ne aloitukset jotka nousevat ylös palstailessani, vaikka olisinkin jo vastannut. Katson myös usein sellaisia, johon itse olen vastannut, että onko joku kommentoinut mun kirjoitusta, koska en käytä sitä sp-toimintoa. Varmaan välillä menee silti ohi. Anteeks.

Äänestä
  • kiitos vastauksesta ja kiva että täällä osataan kirjoittaa luen mielelläni juuri pitkät vastaukset...no en juurikaan tee aloituksia enkä ole palstan vakituinen välillä vastaan aika palljon en . :)

    Äänestä

Välillä tsekkaa kaikki nähdäkseni mitä minusta taas juoruillaan ja paljonko minuna esiinnytään.

Äänestä
  • :) joo samat sanat tosin olin kyllä hämilläni että miten ja kuka minuana haluaa esiintyä.....älkää kertoko en halua tietää.

    Äänestä

Jätän vastedes avaamatta ne joissa on tziljoona viestiä, koska sellaisen avaamisesta menee tietotekniikka rikki toviksi.

Äänestä

Emmä jaksa kaikkia aukoa. Vähän otsikon mukaan. Joskus palaan takaisin katsomaan ja joskus en.

Äänestä

taidat olla uusi,ku et tuota ämmää tunnista, hah hah.

Äänestä

Tulin hetki sitten. Ehdin vasta avaamaan tuon yhden aloituksen, Taiteilijasielut ja muut hihhulit. Tämä ketju on toinen tänään.

Kaikkia aloituksia en avaa, luen valikoiden.
Aina en edes muista mihin olen käynnyt vastaamassa, joskus kurkkaan, usein en. Pitempiä ketjuja käyn katsomassa uudestaan, vastaan jos muut kommentoivat omaa vastaustani, tai kommentoin jos on asiaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niin? kirjoitti:

jättänyt avaamatta? Vai avaatko aina kaikki? Entä ne, joihin olet jo vastannut? Katsotko vielä uudestaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu