Lataaminen keskeytyy aina jossain vaiheessa. Ostin just ipodin eikä sillä oikein tee mitään jos ei ole sitä itunesia. Mulla on windows 7 käyttöjärjestelmä joten pitäs käydä tälle koneelle mut jostain syystä lataus vaan keskeytyy kokoajan :/ osaisko joku auttaa?
en saa ladattua itunesia koneelle :o
MaiGGi^^
6428
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mistä sitä iTunesia oikein lataat? Suoraan Appleltako? Jos lataat muualta, lopeta yrittäminen ja käytä Applea.
Windowsin käyttäytymisen ihmeellisyyksiä en jaksa enää ihmetellä, mutta googlella löydät iTunesille vaihtoehto-ohjelmia, jos lataaminen ei kuitenkaan onnistu.
Varmista nyt kuitenkin että järjestelmässäsi on kaikki päivitykset asennettuna.
joo ihan applen sivuilta koitin ladata. en tiennytkään että itunesille on muitakin vaihtoehtoja :o mitähän muita ohjelmia olis ?
Ota huomioon että lataat 32bittisen tai 64bittisen ja Windows version.
Riipuen toki sun käyttiksestäsi.
"googlella löydät iTunesille vaihtoehto-ohjelmia"
ossoot sie lukkee?
oon koittanu ladata kumpaakin mutta ei silti suostu tulee :/
Silloin suosittelen palveluntarjoajasi kanssa korjaamaan yhteysongelmasi tai lataamaan ITunesin koneella jonka internet toimii.