Kelpaako KATA -MÄINEN??

Mulla on yksi mies kiikarissa ja muistutan ulkoisesti Kata Souria paitsi et tukan väri ei oo musta vaan tumma punaruskea.

Kuten Kata Kärkkäinen, olen hento, pieni ja naama on kissamainen.

Ovatko Katan nakukuvat laadukkaita kuvia???Mulla on myös metsän aarteet.
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Öh...ei se mies ehkä täällä just ole vastaamassa. Ei ole mitään arkkityyppiä, jota voisi muutamalla sanalla kuvailla, ja joka olisi kaikkien miesten mieleen. Lisäksi se mies saattaa olla jopa niin epäpinnallinen (varsinkin jos just ei kirjoittele täällä) että olisi parempi kuvailla muita kuin ulkoisia avujasi ja kysellä niistä.

Äänestä

Tohon nyt ei tartte mitään kommentoida,
Kata on upee. Piste.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wolves gangs kirjoitti:

Mulla on yksi mies kiikarissa ja muistutan ulkoisesti Kata Souria paitsi et tukan väri ei oo musta vaan tumma punaruskea.

Kuten Kata Kärkkäinen, olen hento, pieni ja naama on kissamainen.

Ovatko Katan nakukuvat laadukkaita kuvia???Mulla on myös metsän aarteet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu