La, tuli käytyä umpitunnelissa Torniossa .kuka on pun tukkanen joka juonsi naisten muotinäytöstä? melko siisti nainen xxx. ei löydy netistä tietoo.
Tere tulemast
D.A.d.d.y
umpitunneli
D.A.d.d.y x
6
966
Vastaukset
- noor_a1991
muotinäytös ja ruoka oli tosi mahtava..
hunksit= mahtava show :-O
tytöt tykkää!!! lisää...one more time!:-O//tytöt mustissa - bellabella1
hunksit on aika mukava katella B-)
- ujopiimä
varattu nainen
- Huono
Muotinäytös ihan ok mutta ruoka surkein ikinä.Aivan hirveä ja ravintolan palvelu niin kun aina Huono.Ei kumma että siellä ei käy porukkaa.
- Käy porukkaa
Näyttäähän tuota käyvän aika paljon kumminki. :-)
- Gran Turismo
Sen ainoan kerran kun kävin umpitunnelissa, niin siellä oli aiwan helvetisti porukkaa. Ja baaritiskille viereen tuli takavuosien tähtönen Tylerin Bonnie. Oli siinä turismolla ihmettelemistä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2146872SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963521Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263299"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1902279SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1421812Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401787Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1171509Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141096- 1241078
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18944