Napakoru, hot vai not?

Onko teidän mielestänne napakoru naisella kivan näköinen vai totaalinen turn off? Mitä mieltä olette?
6396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Turn off. En pidä alaikäisistä "naisista", ja muilla se on niin naurettava et morjes. Jos oot halpa nainen, niin sulla on se koru ja varmaan tatuointi alaselässäkin.. Voi että, tosi vi-tun persoonallista.

Yäk, yäk ja yäk. Gti-tyttötason muijille (-lutkille) ok, ei kaunottarille pliis.

Äänestä

Napakoru on tosi hot ainakin oman miehen mielestä. otin joskus teininä, mutta nyt oon 30. Sopii musta jos vatsa on tarpeeksi timmi. Ei se iästä ole kiinni vaan vatsasta/kantajastaan.

Äänestä
  • Komppaan, tosin ilmankin on hyvä.

    Äänestä

On hyvä, mikäli se näkyy raottamatta. Eli ei sovi kaikille.

Äänestä

Minulle se olisi turn off. Mutta niin on kutakuinkin kaikki lävistykset puhumattakaan tatuoinneista. Arvostan aitoa ja alkuperäistä sellaisenaan.

Äänestä

Napakorut ei oikein iske, vaikka muut lävistykset on kivoja, etenkin ylähuulessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen123 kirjoitti:

Onko teidän mielestänne napakoru naisella kivan näköinen vai totaalinen turn off? Mitä mieltä olette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu