Jätä mieheni, tai julkaisen ,

sinut ja kaikkien muidenkin sen narttujen nimet täällä palstalla ja useilla muillakin palstoilla netissä. Kerron millaisia ihmisiä olette.

Siinäpä sitten otatte toisistanne mittaa.
112791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Omassa miehessäsihän ei ole mitään vikaa...?

Äänestä
  • Kaikki on tietenkin sen toisen naisen vika... se se vietteli miehesi. miehesi on tietenkin puhdas kuin pulmunen... eihän hän tekisi mitään sellaista. MIETIPÄ TOISEEN KERTAAN! Julkaise sen äijän nimi netisä niin silloin haukut oikeaa henkilöä!

    Äänestä

  • Sade kirjoitti:

    Kaikki on tietenkin sen toisen naisen vika... se se vietteli miehesi. miehesi on tietenkin puhdas kuin pulmunen... eihän hän tekisi mitään sellaista. MIETIPÄ TOISEEN KERTAAN! Julkaise sen äijän nimi netisä niin silloin haukut oikeaa henkilöä!

    Täsmälleen olen samaa mieltä kuin "Sade". Sun miehesi se syypää on eikä ne naiset!!!

    Äänestä

  • nina kirjoitti:

    Täsmälleen olen samaa mieltä kuin "Sade". Sun miehesi se syypää on eikä ne naiset!!!

    ettei sinussa olisi vikaa?

    Äänestä

sanan edessä ei tule käyttää pilkkua.

Julkaise pois ja mukavaa kesää sinulekin.

Äänestä

Olet typerä, jos kuvittelet täällä nimiä luettelemalla parantavasi jotain. Saatatpa löytää itsesi vaikka raastuvasta, jos sen teet...

Olet myös itse syypää tilanteeseen, koska annat miehesi lennellä kukasta kukkaan. Kuka on noin peelo että ottaa huoraavan ukon ja vielä kiltisti katselee vierestä kun ukko käy pukilla..? Ei hyvä päivä! Minä tekisin ukolle just tällä sekunnilla vesiselväksi, missä se kaappi seisoo, ja mikäli asia ei menisi perille, potkaisisin armotta pellolle! Taitaisi tulla itku puseroon, kun kukaan näistä huorista ei ottaisikaan häntä helmoihinsa, vaan nauraisi päin naamaa, että "munaahan minä vain halusin, en ukkoa ristikseni..." ja jos joku ottaa, antaa ottaa, mitä tuommoisella kokovartalokyrvällä tekee.

Äänestä
  • tekstiä kerrankin!

    Äänestä

  • Jes! kirjoitti:

    tekstiä kerrankin!

    OLISIT OLLUT NAINEN JA PITÄNYT MIEHESI ITSELLÄSI.

    Äänestä

Jos olet avovaimo,niin hän ei ole miehesi.Sinulta puuttuu yksi pikku juttu,se on papin aamen.
Et siis ole kelvannut"miehelle" :)

Äänestä

Minun mieheni Kalu Kovalainne
Mitaa on
167
51
92
56
95
51
31
19,5
5
Ihana

Äänestä

siinä taas meillä yksi kostonhimoinen vamppi.
oletko ajatellut kenties,että ne nartutko väkisin miestäsi vie? eikä miehelläsi ole osaa ja arpaa.
vaikka miehesi olisi kuinka komea,naiset jättävät rauhaan ,jos miehesi ei anna aihetta.
oletko varma ettei miehesi ole flirtaillut salaa haukan katseiltasi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avovaimo kirjoitti:

sinut ja kaikkien muidenkin sen narttujen nimet täällä palstalla ja useilla muillakin palstoilla netissä. Kerron millaisia ihmisiä olette.

Siinäpä sitten otatte toisistanne mittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu