Lily lolo blush away!!

Onko kokemuksia tuotteesta? Peittääkö hyvin punasta naamassa mut ei tee vihreetä naamaa? Itellä nenänpielet punaset ja poskilla punasta myös.
4312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pidän itse enemmän LaurEssin neutraloijasta, joka sopii keltapohjaiselle iholle. Minkä värinen ihosi on?

Äänestä

Jos oon oikein ymmärtäny niin keltapohjainen on iho mullakin.. Pitääpä käydä sieltä sivuilta tsekkaamassa tuo.

Äänestä

Itsellä Lily Lolon Blush Away ja se neutraloi ihan hyvin punaista... ei tietenkään peitä ihan kokonaan, mutta kyllä auttaa neutraloinnissa. Siihen päälle pistän vielä peiteainetta ja sitten vasta meikkivoidetta. Ei tee mun mielestä vihreää naamaa, mutta todella pistän vielä päälle muita aineita, en jätä vain neutraloijaa.

Äänestä

Ajattelin itekki että meikin alle. Et jos se vähän enemmän auttais, kun ei tuo pelkkä meikkivoide peitä. Tai tuota lily lolon meikkiä käytän nii siitä ainaki kuultaa läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihreetä vihreetä kirjoitti:

Onko kokemuksia tuotteesta? Peittääkö hyvin punasta naamassa mut ei tee vihreetä naamaa? Itellä nenänpielet punaset ja poskilla punasta myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu