pojat auttakaa!

oon miettiny ostaa poikaystävälleni joululahjaksi jonkun hyvän tuoksuisen deodorantin (sille on kuitenkin aina käyttöä) mitä merkkejä suosittelisitte? mistä te tykkäätte ja mitä tytöt on tykänny jos on kommentoinu? kumpi on parempi, sellanen suihkutettava vai sticki?
6167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Gucci on hyvä. Dolce & Gabbanakin on hyvä, Armani on kans hyvä niitä on vaikka mitä. David Beckham instict vois olla hyvä kans

Äänestä

kuinkas nää hugo bossit? tai calvin kleinit? miks täytyy oll aniin paljon valinnan vapautta. tekee homman vaikeeksi!

Äänestä

Ota semmoinen tuoksu, josta itse pidät.

Äänestä

Diesel only the brave
Armani Aqua di gio
YSL L'homme
Lacosten vihreä

tässä nyt jotain esimerkkejä hyvistä tuoksuista

Äänestä

Kannattaa vaikkapa katsoa, mitä partavettä hän käyttää ja ostaa samaa.

Jos hän ei miesten tuoksuja juuri käytä, eikä ymmärrä niistä mitään, käy etsimässä tuoksu, josta itse pidät!

Äänestä

Diesel only the brave.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hjälppa mej kirjoitti:

oon miettiny ostaa poikaystävälleni joululahjaksi jonkun hyvän tuoksuisen deodorantin (sille on kuitenkin aina käyttöä) mitä merkkejä suosittelisitte? mistä te tykkäätte ja mitä tytöt on tykänny jos on kommentoinu? kumpi on parempi, sellanen suihkutettava vai sticki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu