Heippa, onko kenellekään kokemusta Lahden undergroundstoresta, tai muiden kaupunkien? Onko kokeneita lävistäjiä jne.? en löytänyt netistä tietoa, joten olisi hienoa kuulla muiden kokemuksia ennen kuin pääätän uskallanko käydä kyseisessä paikassa ottamassa lävistyksen!
UNDERGROUND STORE
7
11747
Vastaukset
- mää vaan
ite oon ottanu oulun undergrounstores madonnan. asiansa osaava lävistäjä ainakakin oulussa oli. ei sattunu, eikä turvonnu tai mtn. suosittelen (:
Itellä on kokemusta vaan Joensuus UG:stä mutta ihan hyvin oli hygienia hallussa ja osas asiansa. Aavistuksen pienen korun laitto sepeen mutta oli miula kyllä sen verran turvoksissaki se että en ihmettele. Nyt menis 3mm pienempi koru ku sillon :D Herra Jani siis teki miulle samaan syssyyn smileyn ja sepen :)
- LlostJjane
Myös positiivisia kokemuksia Joensuun UG:stä. Kävin vuosi sitten ottamassa korviksen ja napiksen samaan syssyyn. Lävistäjä todella mukava ja ammattitaitoinen. Aikaisempaa kokemusta minulla oli eräästä toisesta, nimeltä mainitsemattomasta lävistys/tatuointi-ketjusta. Siihen verrattuna todella hyvä. Varsinkin hinta laatusuhde. Kyllä voisin maksaa enemmänkin lävistyksestä hyvän ammattitaidon vuoksi :) Paljon plussia!
- jiku
Olen käynyt ottamassa Lahden liikkeessä reiät korviin, rustoon ja huuleen. Minulla ei ole mitään valittamista. Lävistäjät(korvat ja huulen teki siis eri ihminen) ovat mukavia ja osaavat asiansa.
- lävistetty jee
kiitos kaikille vastanneille ! kävin ottamassa pari lävistystä, ja olen todella tyytyväinen, palvelu oli oikein asiakasystävällistä ja ammattitaitoista! :)
- Anonyymi
Ei kannata mennä ainakaan joensuun liikkeeseen. Kielikoru meni pieleen, eivätkä anna rahoja takaisin, hyssyttelee vain vaikka asiallisesti kerroin että tunto lähtenyt eikä ole palannut korun poiston jälkeenkään.
Viimeinen asiointi tässä liikkeessä - Anonyymi
Lävistys meni ihan ok mutta asiakaspalvelu oli vähän ahdistavaa ja hassua ainakin Turussa :/ mut koru meni ihan ok
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815