otsikko kertoo kaiken :)
kiitos!
kiitos!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kokeile semmoista paikkaa kuin La Perla kauneushoitola katajanokalla www.laperlakauneushoitola.com
hirveän hintainen. Koita tilkankadun liikkeitä, hki
Minna asun itse sipoon lähellä! millä hinnalla teet ripsienpidennyksiä? :)
Tallinnassa paras hinta-laatusuhde! Suomessa aivan ylihinnoiteltuja ja monissa paikoissa amatöörejä tekemässä jotka pahimmassa tapauksessa pilaavat omat ripsesi useaksi kuukaudeksi.. (itselleni näin kävi, kesti 4kk saada omat ripset suht hyvään kuntoon kun amatööri liimaili pidennyksiä n.10-15 ripseä yhteen kun tarkoitushan olisi laittaa yksi keinoripsi yhteen omaa ripseä) Tallinnassa uudet ripset 30-40€, huolto 18-30€, ja siellä tytöt tekevät ammattitaidolla todella tarkkaa työtä! Päiväristeilyllä pääsee sinne halvimmillaan 10-15€ eli tulee halvemmaks kun laittaa ripset Suomessa!
Ja kerrotaanpa siis vielä kyseinen paikka Suomessa ettei kukaan sinne eksy (ellei ole jo paikkaa suljettu kun oli menny konkurssiin jo kerran aiemmin): Studio New One, Tampere. Tyttö hankki asiakkaita citydeal-tarjouksella ja pilasi useiden tarjouksen perässä menneiden ripset kuukausiksi. Kannattaa hieman etukäteen selvittää aina jos on menossa uuteen paikkaan! Opin tämän kantapään kautta.. Kyllähän ne ripset takaisin kasvaa, mutta siinä valitettavasti menee aika pitkään.
Olen käyny yhen tytön luona Keravalla laittaa ripsii.. Käyttäkää ihmiset googlea ni löydätte! Löysin ilmotuksen suomi24 tori.fi:stä tekee hyvää työtä 35e. Mä oon ollu ainakin tyytyväinen ja menen vielä uudestaan:))
kuka voi tehdä ripsienpidennykset 35e laillisesti?? Taitaa olla pimeetä hommaa..
Tekeekö vielä oisko mahdollista saada yhteystiedot?
offerium ja city deal antaa halpoja ripsienpidennystarjouksia.
www.ripsiteknikko.simplesite.com 50€ laitto 30€ huollot! :)
Katuharjoista saa hyvät ripset ja pituuden voi valita itse. Leikkaa vaan pidemmät karvat tai lyhyemmät.
On halpaa ja värejä voi muuttaa.