Elikkäs , jos on canadienin maila ja exelin lapa niin onko laiton , itse olen saanut sellaisen käsityksen että nämä kaksi ovat samaa yritystä ja että ammattilaisetkin pelaa tällä yhdistelmällä. Ajattelin ottaa puheeksi kun pelissä hyllytettiin tällainen maila , oliko tuomari oikeassa vai väärässä?
Laitonta vai ei?
Apsi
3
218
Vastaukset
- Tadaaa789643
Laiton,maila lapa pitää olla samaa merkkiä. Canadiens ja Exel ei oo samaa yritystä.
kyllä se on laiton sillä joudut kai ite tekee reijät ja ne ei oo samaa yritystä tuomari oli oikeessa
- Laiton
Laiton on pitää olla varsi ja lapa samanmerkkiset vaikka exelin ja canadienin kamat tulevatkin samalta tehtaalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753587
- 622694
- 812617
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582408Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912337Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2482112- 431912
- 441759
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151471EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491408