Olipa onnistunut vuoden vaihde.

Nompparelli

Pokasin kaksi komeaa miestä eilen. Toisen ravintolasta valomerkin jälkeen, vein hotellihuoneeseen. Oltiin siellä ja suudeltiin kiihkeästi ja kosketeltii toisiamme. Toisen pokasin myöhemmin taksitolpalta, lähti hotelliin yövieraaksi ja olikin aamuun asti. Oli aivan mahtava setti.. Muistoksi jälkimmäiseltä jäi hotellihuoneeseen punaiset boxerit.

5

130

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hotsun hutsu

      Tais olla hyvät tienestit ilalle.

    • Tajusiks mä

      nyt tän typerän provon oikein :)?
      Eli sä tapasit kundin jonka veit hotellihuoneesee koskettelitte toisia ja tää hilpas paikalta ja sä menit taksitolpalle ja palasit samaa hotelliin toisen pokan kanssa ja tää koko setti tapahtu vuodenvaihteessa.
      Nyt vaan herää kysymys mihin vittua sä hukkasit sen ekan pokan ja mitä vittua sä teit hotellihuoneessa vuodenvaihteessa ja jos teit niin miks sä olit yht äkkiä tolpalla pokaas toista kundia palaten hotellihuoneeseen?

      • .....

        Etsä hiffaa. Toiset joutuu oleen töissä aattonayönäkin.


    • Onpa hyvä

      että nautit työstäsi. Onnistunut ammatinvalinta!

    • 7+4

      Eiks ois ollu parempi jos molemmat ois ollu yhtäaikaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3769
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      118
      1035
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      129
      950
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      925
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe