Missä voi tavata rovanieme pervoja? Vaihtelu virkistäiis ja pantavana on mukavampaa.
Rovaniemen homobaarit?
minnamatti
321736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Mun tietääkseni Rovaniemellä ei oo homoja, niin ei oo sitten homobaariakaan. Ruottin puolelta vois löytyä enemmänkin.
on sie homojaki ainaki vanhanen ja sen serkku
Lesboja Rollosta löytyy vaikka ja kuin.
on täällä homojakin meitä on täällä noin 1000kpl jää oon tavannu melkein kaikki. meitä on autokorjamolla,baarissa,kaupassa joka paikassa
Ja ennemän löytyy sairaankuljetuksen puolelta (esimies asemasta)Tänne vaan.
Rohkea väite "Lempi leisku" nimimerkiltä.
Uskallatko sanoa etunimiä ? Tuskin !!
täällä pörhöllä meitä on ainakin kaks.......
meille kans niitä hömöpoika töihin maalamolle,,,,,,,
Sitte ku poikalapset alkaa syntymään kohtu suklaatunnelissa,sitte alan pitämään teitä homoja ihmisinä.Ennenku niin ei tapahdu,haluaisin tappaa sairaat yksilöt koko maapallolta.
Homous ei todellakaan ole sairaus,sairasta jälkeä sensijaan tulee kun yksilö toteuttaa viettiään mm.pedofiilian/insestin avulla.
Pistosta sain panoseuraa mukaani oluttuopilla, oli halpa mieshuora.
tarkoitus on lisääntyä ja luoda uusi sukupolvi.
Montako lasta tähän maailmaan on syntynyt peräaukon kautta.
Ei yhtään. Vaan insestin seurauksena varmaan hyvin paljon.Parisuhteessa aktiin ryhdytään useimmin sen tuottaman fyysisen/henkisen hyvänolotunteen vuoksi, kuin pelkästään lisääntymisen vuoksi.
SEKSUAALIVAMMAIISILLE järjetetään kyllä omia teemailtoja. suljetussa tiloissa.
Pistosta löytyy karvaisia puliukkoja, toki ovat seittemän promille humalassa, mutta antavat helposti tuhkaluukkua oluttuopillisella. Tälläkin hetkellä siellä muutama jo odottaa, katso vasemmalle heti kun astit sisään.
pistosta mäkin löysin yhden yön jutun, oli kyllä hoonattu kundi kun oli niin väljä
aamusta se oli jotenki nolo, mutta painu kuiten pistoon krapulakaljalle
Mainareista on todistettavasti 99% homoja. Käyttävät kuuluisaa Anal Lubea.
Miten Rovaniemllä? Onko paljon mainareita?
Onhan niitä, kulkevat töissä Kittilässä. Jostain syystä eivät pysty istumaan viikonloppulomilla ollenkaan ja aina väliin pärähtää sellainen ontto pieru.
SIKIHÄN HULIBUMBAN PENKIT OVAT NIIN LIKAISE KUN RÖÖRIROOPET EIVÄTT ENÄÄ HALLITSE SULKIJALIHASTAAN
Mitähän jos ryhtyisit katelemaan kivoja tyttöjä se on tervettä ja hauskaa
Mää tuun hakkaamaan sut ja homous on tervette terveempää ku valittavien akkojen kattelu
Ei sinusta raukasta ole ketään hakkaamaan .
Mikään tyttö ei vedä vertoja mainarin pölyiselle kiihottavalle anukselle.
Tämä onneton rääpäle. Joka on antanut itsestään niin selkeän idiootin kuvan surkeilla yrityksillään saada egolleen vastinetta, hyvin usean paikkakunnan Suomi 24 keskustelupalstan sivuilla.Joutuu jälleen kerran raadollisen totuuden eteen,hänestä ja hänen sairaaloisista jutuistaan ei ole kukaan kiinnostunut.
No miksi tulet kiimassa gaypalstalle silapylly hytkyen uteeraamaan näit viestei.
Ei tänne kukaan ole pyytänyt teitä.
Uteliaista ei kukaan tykkää. Kummasti se vain mieli vetää tänne.
Hiiva synntyttää tappavan murharaivon näköjään.
Pieni vihje naiselliselle: Sipaiseppas Anal Lubea pyllynreikääsi. Pääset rauhoittumaan ja rentoutut. Pääset pikkuhiljaa normalisoitumaan tuosta hirvittävästä patoutuneesta Vihastasi ja vimmatusta raivostasi.
Muuan pudasjärveläinen mies tuli kaupunkiin pari vuotta sitten. Kysyin häneltä Rovaniemen homokultista, ei vastannut. Pudasjärvellä on asiat kuulemma kuten Virossa: "hommat toimii!! ei siitä kuulemma sen enempää, mutta "herranisä"! En tiedä, mitä hän tarkoitti. Anybody=
Se Hesalainen huonekalukauppias ? Rollossakin avannu joku pytingin ? Ei vaan ovi käy kovin tiuhaan :D :D :D
Mainarit: 99% homoja.
Kaale on varmaan entinen mainari.
MINA nain burge kink kaaksi hoomomies,oike paaljo naravat ja silma kilu.