http://www.iltalehti.fi/catwalk/201108110173959_ca.shtml
He ovat rumia, lihavia karvaisia nallekarhuja eli todella miehekkäitä ja seksikkäitä uroksia, joille kalja ja makkara maistuu.
Sen sijaan nämä ovat hintahtavia, neitimäisiä, epämiehekkäitä ja seksittömiä
http://cdn.thegloss.com/files/2011/09/male-model-2.jpg
http://files.malemodel.us/wp-content/uploads/2009/02/ruben-cortada-male-model-181.jpg
http://img.shirtlessdaily.com/2009/11/parker-gregory.jpg
Tämä siis vain naisten mielipide. Nuo kiiltokuvapojat voivat hyvinkin olla homomiesten mieleen.
ovat naisten mielestä todella kuumia
10
305
Vastaukset
- Hyi.
Silmiin sattui.
- Uuh.
No onneksi katsoin loput linkit ja nyt on taas kaikki hyvin ;)
- Alkoiko
Uuh. kirjoitti:
No onneksi katsoin loput linkit ja nyt on taas kaikki hyvin ;)
seisomaan?
- Nammmmmmm
Nam mitä miehiä noissa alhaalla olevissa linkeissä:) Tässähän ihan kuola alkaa valua :P. Tukholman kaduilla näkee aika usein just tuollaisia miehiä.
- No sieltä
ruotsinmaaltahan teitä homoja tunnetusti löytää.
- been there
Asuin pari vuotta Tukholmassa(06-08) ja voin taata ettei tuollaisia miehiä siellä ole sen tiheämmässä kuin Helsingissäkään. "Aika usein" on laaja käsite ja antaa näin ollen tilaa erheelle.
En nyt oikein muutenkaan älyä tätä Tukholman fanittamista Suomessa. Maassa, jonka rajan vieressä on yksi Euroopan suurimmista kaupungeista - Pietari. Vierailkaa..
- Ainoa YTM
Antakaa kun veikkaan: Martti voitti Iltalehden äänestyksen.
- Piccolo M
Kyllä itse ainakin juuri Tukholman vaateliikkeissä olen nähnyt useaan otteeseen juuri tuon tyyppisia miehiä.
- vxcvvvvvv
Ihan hyvännäköisiä miehiä eihän tuossa mitään vastaan väittämistä ole. Tuollaisen kropan kyllä saa kohtalaisen moni itselleen kun vain treenaa. Kasvojen puolesta vähempikin kelpaa naisille.
Kummastakin ryhmästä löytyy ainakin yksi kuuma. Kiitos tästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse894694Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133872Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1913723Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.732123Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791298- 1301192
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1551147- 531055
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30924