absoluuttinen totuus

Ihannenainen on Espanjalainen,kauniilla vartalolla ja hyvällä huumorintajulla varustettu kaunotar joka osaa pukeutua naisellisesti eikä murjota.Eikä käytä tuulipukua tai sauvakävele...Mulla on sellanen,mahtaa nyt ottaa monia pattiin häh?
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nooh, taitaa olla joku vika siinäkin, kun tääl keuhkoot ????
missä se nyt on . häh ?

Äänestä

No ei tarvinnut meikäläisen espanjalaista haeskella, ihan on et.suomalaisesta pikkukaupungista ja samat kriteerit täyttyvät. Että mitäs pattiin ottamista tossa nyt olis?

Äänestä

No mikäs vika sauvakävelyssä on? Sehän on loistava liikuntalaji!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muy feliz kirjoitti:

Ihannenainen on Espanjalainen,kauniilla vartalolla ja hyvällä huumorintajulla varustettu kaunotar joka osaa pukeutua naisellisesti eikä murjota.Eikä käytä tuulipukua tai sauvakävele...Mulla on sellanen,mahtaa nyt ottaa monia pattiin häh?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu