Ei kovin älykästä porukkaa täällä..

ei ankkahuulia :DD

5

113

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muovi

      Kuvan nainen ei ainakaan ole älykäs eikä varmaan seksikäskään, ja nainen jolla on listassa mainitut ominaisuudet ei myöskään kaiketi ole sellainen vaan koominen ja vitsailua herättävä, jos nyt ylipäätänsä kukaan mies jaksaa reagoida. Teinit ja teiniksi jääneet varmaan tissejä saattavat pällistellä ja hävetä sitä myöhemmin.

      Provohan tämä oli.

    • -mirkku-

      Heh, kaikesta sitä ihmiset viitsivätkin sen ylemmyydentuntonsa repiä :D

      "Minulla _ei_ ole rakennekynsiä" Ööh, halleluja...?

      :`D

      • älypalsta

        MItä oma viestisi oli?

        Minulla on rakennekynnet ja toivon etten olisi ottanut niitä. Menee aikaa ja rahaa, silti käyn aina uudestaan laittamassa ja ajattelen että typerää touhua. Siis ei kovin älykästä. Rakennekynnet kun eivät ole millään tavalla tarpeelliset.

        Tuskin tänne muuten äly mielessä tullaankaan...


    • E.Ricci

      Yliopistolla työskennelleenä voin kertoa että siellä naiset keskittyvät enemmän tutkimustyöhön kuin ulkonäköönsä.
      Korkeakoulututkinot ei ihmisestä vielä älykästä tee;).
      Monissa kekkereissä olleena ja vieruskaverin ollessa tutkija tai professori, niin keskustelutaso on jäänyt heikoksi, ei siinä ole muusta keskusteltu kuin tutkimuksista ja rahoituksista.
      Seksikäs nainen voi olla älykäs, joku hoitaa itseään ja toinen ei.
      Mikäli haluaa korostaa tai parantaa itsessään jotain tiettyä aluetta, niin miksipä ei.
      Äly on Seksikästä ;)

      • Tykkääkö miehet?

        Mielestäni nuo keinotekoiset koristaumiset eivät kaunista naista. Esim. kun Jutta Urpilainen otti ripsipidennykset ei se häntä mielestäni kaunistanut. Kohtuu hyvännäköisellä ystävättärelläni on hiustenpidennykset, ripsipidennykset ja rakennekynnet. Kuitenkin minä saan enempi huomioita miehiltä, kun olemme yöelämässä liikenteessä, vaikka minulla ei ole mitään noista "lisäkkeistä."


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1865
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1598
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1079
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe