Hei!
Minulla oli ihan mahtava perhe mutta heidän työtilanteiden muututtua tarvitsen uutta perhettä mahdollisimman pian.
S-postitse voin kertoa lisää itsestäni!
Jos sinulla on perhe tai tiedät semmoisen niin kiitos jo etukäteen yhteydenotoista!
varlett@hotmail.com
Tarvitsisin kiireesti uuden perheen Englannissa..?
Nuorinainen
4
261
Vastaukset
- Nuorinainen
Edelleen etsin perhettä, mutta olen ajatellut että sopiva aloitus ajankohta voisi olla helmikuun puolessa välissä! =)
- saksassa
Hei! Perheeni etsii au pairia Etelä-Saksaan, koska palaan Suomeen valmennuskurssille. Ota yhteyttä mahdollisimman nopeasti. Helmikuun puoliväli kuulostaa tosi hyvältä aloitusajankohdalta! Lue alla olevasta linkistä lisää, ja ota yhteyttä!
http://www2.hoitopaikka.net/2012/01/au-pair-etela-saksaan.html - ????????????????????
Onko SAKSA ENGLANNISSA????
- Nuorinainen
Kiitos kovasti minulla on jo perhe Englannissa! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929