Projektijohtaja, Autoprod Oy, Oulu tai Kemi, Kemi

tietoja tietoja

Tietääkö kukaan yrityksestä ja ketä yritystä pyörittää ? Nettisivuilta ei tietoa paljoo herunu. Minkälaista palkkaa kannattais pyytää ja jne. ? Kiitos näin etukäteen...

12

2368

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • etsivä löys

      Ei löydy? om. M.turulin.

    • ei yrittäjiä

      www.tokem.fi löytyy kaikki yrityksen omistajat eli opettajat pyörittävät hanke rahoituksillaan yritystä / yrityksiä... todellisia yrittäjiä ;)

      • Asioista selvää ottanut

        Suosittelisin tarkistamaan tiedot ennen kuin asioista kirjoitellaan näin. Tietääkseni kyseisen yrityksen omistajista tai työntekijöistä kukaan ei ole kyseisen koulun palkkalistoilla.


    • parempi etsivä

      Kyseisiltä herroilta löytyy muutama muukin yritys, jotka "pumppaa" EU rahaa. Ei kannata edes hakea jos et halua ns. projekteihin mukaan pienillä korvauksilla.

    • älä meeeeee

      Joo olin aikoinaan opiskelijana herrojen yrityksessä "työntekijänä" ...en suosittele.

    • Tiätäjä

      Kannattaa asettaa palkkavaatimus vähintään 5000 euron luokkaan.

    • Huonompi etsivä

      Mitä yrityksiä näiltä herroilta sitten löytyy? Ja ketä ne ovat?

      • KVGKemi

    • aiv1

      Näemmä hakevat nykyään vain työntekijöitä Ouluun... Taitaa olla oulainen yritys, omistaja muutos?

    • mielipulikko

      Tämä yritys on yksi "monesta lapsesta". Omistaja Matti asuu edelleen Kemissä, samaan talliin kuuluvat MT-suunnittelu Oy, Autoprod Oy, JT-yhtymä Jokinen Oy, Eskon kautta löytyy myös Esnec Oy, Matin kautta löytyy Artic Coders oy, Harrin takaa löytyykin sitten HV-maanrakennus Oy sekä pari kiinteistö-Oy:tä, Marko on mukana sekä Artic Coders Oy:ssä että Autoprod Oy:ssä ja jos oikein kytköksiä haetaan, Antin takaa löytyvät sellaiset tutut yritykset kuin Meri-Lapin Startti Oy, Palot-yhtiöt Oy, Fuge Oy ja Botnium Oy.

      Joku voisi sanoa että ATK:sta ja tekniikasta kiinnostuneiden miesten sisäpiiri-kerho. Eli suurin osa näistä yrityksistä on paikallisia, antaa miesten yrittää, verkostoitumalla tieto kulkee ja suunnitelmat saattavat tuoda työpaikkoja alueellemme.

      Tiedot löytyivät 10 minuutissa ihan rassaamalla internettiä vähän junttikansan käyttämää googlea tehokkaammalla hakukoneella.

    • Muhii

      Jorbon?

    • ex työläinen

      Yhtiön (entinen?) pomo pyörii yhä kemissä... Hyvää sanottavaa ei firman toiminnasta ole!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      2432
    2. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      271
      2270
    3. Veriteko Kajaanissa.

      Nuorta naista epäillään puukotuksesta. Väkivaltaisuus lisääntyy, eihän ole kauan kun kyse oli samanlaisesta teosta.
      Kajaani
      23
      1489
    4. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      51
      1377
    5. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      87
      1291
    6. Millainen ihminen linda brandt-ahde on

      Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta
      Lappeenranta
      45
      1256
    7. Martina makkarankuori päällä

      Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose
      Kotimaiset julkkisjuorut
      165
      1244
    8. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      102
      1236
    9. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      82
      1231
    10. Anna vihje jonka vain te tiedätte

      Tällä näkyy olevan monia etsijöitä ja kaipaajia. Otetaan ketju jossa voi antaa vihjeen. Kirjoittakaa jotain mitä muut e
      Ikävä
      90
      1214
    Aihe